1 prosty sposób Roberta Biedronia

1 lipca 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: Biedron pieniądze propaganda Słupsk

Zarządcy go nienawidzą odkrył jeden prosty sposób jak uniknąć deficytu budżetowego. Mowa oczywiście o tow. Robercie Biedroniu, Prezydencie Słupska, ogłoszonym przez Gazetę Wyborczą świeckim cudotwórcą.

Niestety w Słupsku nie brakuje nienawistników, którzy wkładają patyk w szprychy pedałującego prezydenta i podważają jego budżetowe cuda. Należą do nich m.in. radni, którzy nie udzielili tow. Biedroniowi absolutorium. Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Przy okazji ujawniony został jeden prosty sposób unikania deficytu: Nie wydawać pieniędzy na remont chodników. Tow. Biedroń tak zrobił i zaoszczędził. Możliwe, że w przyszłym roku cudowny prezydent rozszerzy nieremontowanie o drogi wylotowe z miasta. Pozwoliłoby to może zatrzymać tzw. „Efekt Biedronia” czyli największy spadek liczby mieszkańców od 30 lat. Po dziurawych drogach wszakże trudniej byłoby uciekać. By żyło się lepiej!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Kontrowersyjny komentarz po wecie prezydenta Dudy

Stanisław Michalkiewicz

Demokracja i dobra zmiana w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!

Genocidum atrox

W reportażu prawdę wołyńską przypominają środowiska kresowe. Wiele z nich funkcjonuje poza granicami kraju. Wszystkie doświadczają niepokoju związanego z oficjalnym kultywowaniem pamięci zbrodniarzy, którzy dokonali wołyńskiego ludobójstwa.