5 x „Dziękuję” o ustawie „STOP aborcji”

1 października 2016 | | Opinie i komentarze | 4 komentarze

Wyszukaj: nienarodzone ustawa Weronika Kostrzewa życie

Weronika Zaguła

4 kłamstwa o samej ustawie

Zostawiliście 4 wypowiedzi w temacie “5 x „Dziękuję” o ustawie „STOP aborcji”

  1. Arkadiusz napisał(a):

    Islamistą nie jest wyznawca islamu, lecz religioznawca zajmujący się islamem. W większości są to duchowni. Proponuje zatem Pani „zrobić porządek” z klerem w muzułmańskiej szkole w Wlk Brytanii?

  2. Mx napisał(a):

    Mam nadzieję, że ta Pani jest gotowa otoczyć opieką wszystkie kobiety w Polsce zmuszone do rodzenia i zapewnić im godziwe warunki finansowe na wychowanie dziecka w godnych warunkach. Ewentualnie zrekompensować kobietom to , że przeżywają traumę odpowiedzialności za coś, na co same by się nie zdecydowały, czas poświęcony na zmienianie pieluch, zamiast na rozwój osobisty, frustrację wynikającą z faktu, że zostają obarczone obowiązkiem, który został im narzucony na barki pod groźbą więzienia za posiadanie macicy. A może zapomniała, że też ma macicę, stąd te niby odważne i twardo „po męsku” wypowiadane słowa przeciwko uwaga POLSKIM kobietom 😉

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Łzy tłumu

Prof. dr hab.Bogusław Wolniewicz w jednym ze swych ostatnich nagrań odniósł się do manipulacyjnych technik propagandy. Dlaczego jest tak ważne, by Polska przyjęła 7 tys. uchodźców?


Bilans Powstania Warszawskiego

Leszek Żebrowski – zabici, zaginieni, zniszczone miasto… Jednak! Jednak to nie była cena, którą Powstańcy wyznaczyli wcześniej! To nie była cena, o której wiedzieli!


Minął tydzień – Spory polsko-ukraińskie

Prof. Jerzy Robert Nowak


Jest związek między katastrofą smoleńską a reparacjami od Niemiec!

Stanisław Michalkiewicz odkrywa istotne aspekty naszych stosunków ze wschodnim i zachodnim sąsiadami


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.