Podobne

5 Thoughts to “Ale to nie wina Tuska

 1. Yonkiel

  Dzięki za szczegółowy reportaż z Sejmu – nie nie mam nawyków oglądania kłamliwej tv i żydowskich reklam co parę min.Nie śledzę polskojęzycznych gazet,nadają się tylko na rozpałke.Widać dendencję marszałków i ciągoty do wyłączanie mikrofonu.Długo miejsc nie zagrzejecie na swoich peowskich stołkach,zapamiętamy was (…..! ).Posiedzicie na stołkach po kolejnym zfałszowaniu wyborów.

 2. Adam

  Odnośnie obiektywizmu tylko dla TV Info jakąś mam dla niej.Będąc akustykiem miałem styczność z pracownikiem kamery TV Info.Potwierdził że maja ale nie wielką cenzurę polityczną w porównaniu do reszty tv.

 3. Adam

  Przepraszam nie dodałem że premier T. miał nerwową mimikę twarzy ,może do kamer przeżywał.Odpowiedzi miał wcześniej przygotowane aby nie zdenerwować ‚niedźwiedzia’. Nie miałem przyjemności wysłuchać jego odpowiedzi. Musialbym wcześniej zażyć Relanium 0,5.

 4. Adam

  Nie pojawił się 4 komentarz umieszczę ew. 2 raz
  Dodam że Pan ś.p. Prezydent odsłaniał pomnik.Nawiązka do BORu jak się zachował w Smolensku . U nas BOR pewnie pirotechnik sprawdził wszystkie kosze w parku i zaglądając w moje walizki z kablami,oglądał kolumny na statywach itd. zanim pojawił się Prezydent.Przepraszam za 3 komentarze,skleroza.

 5. PawełP1

  (odpowiedź),
  ale to nie wina Jarka,
  że ktoś tłucze się w zegarkach,
  że ktoś szura wskazówkami ,
  jakby nie mógł spać nocami
  i to też nie wina Tuska,
  że chłop spadł koniowi z wózka.
  Wszystko w jednym się kolibie rytmie
  baba trzepie dywan kołkiem
  kwiat na wietrze miodem kwitnie.
  A do Tuska mam przesłanie ,
  takie o to szanowny Panie:
  czas leci,leci czas
  niczym wiatr kołysze las,
  może tak już czas siwych włosów przykryć las
  i na głowę włożyć (no nie powiem kask),ale beret
  moherowy beret.

Dodaj komentarz