Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

„Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

17.10.2016

Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

17.10.2016

Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

Czym jest islam? Czym jest islam?

Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło