Antoni Macierewicz: Smoleńsk to zaplanowana zbrodnia!

11 stycznia 2013 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz Smoleńsk zbrodnia

Wystąpienie Antoniego Macierewicza


  • Polacy w Kraju i Zagranica

   Oczywiscie !  SMOLENSK TO ZAPLANOWANA ZBRODNIA ! Wiekrzosc Polakow tak sadzi. Rosyjski
   Dyzurny Lotu  nakazal ladowac, a nie bylo warunkow do ladowania. Teraz pytanie : ile w tym maczal Obecny  Rzad  Platformy…o nie, nie  byli  „ANIOLKAMI”…Wskazuje  tez na explozje
   w samolocie  przed ladowaniem…POLACY W POLSCE I ZAGRANICA  MOWIA  ZE  PRZEDE-
   WSZYSTKIM  WINIEN JEST PREMIER TUSK….jako szef rzadu.  Polki i Polacy.

   • Jan

     Nakazał lądować? Raczej odwrotnie – powiedział, że nie ma warunków do lądowania i niech pilot szuka zapasowego lotniska. A poza tym, od kiedy to patrioci antyrosyjscy słuchają rosyjskich kontrolerów?

  • Brawo Panie Antoni oczekiwałem na nazwanie tej sprawy po imieniu a mianowicie ZBRODNIA.Od początku tj.10.04.2010r nie miałem wątpliwości że w Smoleńku był zamach,potwierdzili to niezależni naukowcy,następnie J.Kaczyński a dziś otwartym tekstem ogłosił to Pan.W niedalekiej przyszłości będziemy wiedzieć kto tego dokonał.Myślę że naukowcy polscy nabiorą odwagi i również powiedzą otwartym tekstem co myślą na ten temat,bo milczenie jest równoznaczne z przyzwoleniem,a skoro tak jest również odpowiedzialny za popełnione przestępstwo,o tym należy pamiętać.

  • Nevcru007

   brawo

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »