Broń na aktualne czasy

18 października 2014 | | Wykłady.

Wyszukaj: obrona Prof. Mirosław Dakowski wykład

Prof. Mirosław Dakowski o broni, którą powinniśmy stosować na każdy dzień, a stosując te zalecenia wygramy.

http://www.youtube.com/watch?v=byjxo7rCT2k


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   W swobodnym przepływie środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.
   W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ do jej militaryzacji prze pieniądz zadłużony.Stąd antydolarowa koalicja rosyjsko-chińska.
   Wobec trwającej dyskusji wokół Powstania Warszawskiego i polskiej tradycji powstańczej można zadać pytanie:przeciw komu będzie kolejne?!

  • Jacek Irys

   Ostatnio spotkalem sie z arcywaznym tematem poruszonym przez sympatyczna Elzbiete. Temat jak kazdy inny debatowany przez internautow, ale odmienny od wszystkich innych tematow, bo jest priorytetowy przy zapoczatkowaniu kazdej dyskusji, a dotyczy psychologii. Nie byloby zadnego gdybania, gdyby nasi wybrancy na przywodcow traktowali psyhologie z nalezytym szacunkiem. A tak to mamy burdel w kazdym zakatku naszego zycia. Politycy niczym barany becza na podkladana im nutke i nie zwazajac na skutki poddaja sie wplywom zydokomuny zagniezdzonej w Amerykanskiej demokracji. Jednego jestem pewien, ze ci dzisiejsi polityczni wdupowlazy tym socjalistycznym bandytom, padna w nastepnej kolejnosci poza narodem , ktory zdradzili! Pies im morde lizal, jak to sie mowi, ale obrazy namalowane przez zydokomune nawiazujace do obecnej demokracji w USA, zaprzeczaja logice, a psychologia podpowiada, nawet krzyczy,NIE UFAJ IM! Przyjzyjmy sie im blizej: Poczatki powstawania USA okazaly sie tragiczne dla Indian, murzynow jak ludzi uczciwych! Goraczka zlota byla powodem wielu nieszczesc. Ci co sie dorobili, a zazwyczaj byli to typy spod ciemnej gwiazdy, zaczeli ladnie sie ubierac, niczym nasz prezydent, jeden i drugi i dyktowac swoje prawa. Ten temat jest niekonczacym sie dramatem wielu narodow, ktory to dramat trwa do dzisiaj! Mowa o amerykanskiej demokracji, tak bezczelnie reklamowana, o ktra trwaja boje zmanipulowanych, gdzie brat wystepuje przeciw bratu jest tyle Warta, co prezentuja zgliszcza powstale po ingerencji amerykanskiej zydokomuny. To dotyczy tez samych Amerykanow i az dziw bierze, ze jeszcze jest tak spokojnie w tym kraju! Wprost sie wierzyc nie chce, ze garstka przestepcow moze tak szantazowac swiat. Jak to jest mozliwym, ze brat wystepuje przeciw bratu dla istnienia zwyklych, prymitywnych przestepcow zagniezdzonych w amerykanskim uzbrojeniu, ktorym szantazuja swiat? Jezeli Twoj przywodca nie potepia tej demokracji proponowanej z zamoza, to jest zwyklym zdrajca Cibie i Twojego narodu! Jezeli milczy, znaczy, ze mysli, ale juz w zadnym przypadku nie mozna pod zadnym pozorem wpuszczac pasozyta do domu! On Cie nie obroni, a wyssie wszystko a kosci wypluje! Te przemyslenia dedykuje tym, ktorzy uwazaja, ze psychologia nie jest potrzebna w zyciu czlowieka. Zapobiegac a nie karac sie a pozniej od poczatku zaczynac z tym , ze z nizszego szczebla!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »