Centralny Zarząd Służby Więziennej krytykuje…

9 września 2017 | | Opinie i komentarze | 4 komentarze

Wyszukaj: komentarz Stanisław Michalkiewicz Tomasz Sommer więziennictwo

Stanisław Michalkiewicz i Tomasz Sommer o pracy więźniów
Zostawiliście 4 wypowiedzi w temacie “Centralny Zarząd Służby Więziennej krytykuje…

 1. Krzysiek napisał(a):

  Otóż Pan Michalkiewicz ma nieaktualną wiedzę. Od wielu lat w mundurówce (a na pewno w Służbie Więziennej) nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny. Funkcjonariusze mają czasami po kilkaset nadgodzin, których nawet nie mają szans odebrać, a co dopiero uzyskać za nie pieniądze. Po drugie od kilku lat nie ma czegoś takiego jak przeludnienie.
  Na marginesie – za każdą ucieczkę więźnia z pracy jedyne, co ich może spotkać – to kara dyscyplinarna. Wypadało by trochę poczytać zanim będzie się pleść głupoty.

  • sawicki roman napisał(a):

   Skoro jest wam tak źle to w jakim celu tam pracujecie ??? Rzućcie niewdzięczną służbę i weźcie się do uczciwej pracy. Jakby mnie pracodawca nie zapłacił za nadgodziny to następnego dnia musiał by szukać sobie nowego pracownika. I dlatego zawsze płaci bez szemrania. Wy się nie buntujecie bo prawda o was jest taka, że g…o potraficie robić. Jakby zabrano wam pracę „funkcjonariuszy” to zdechlibyście z głodu bo nikt nie zatrudni jełopa i lenia, a tacy właśnie jesteście.

   • Krzysiek napisał(a):

    Optyka właściwa tym z drugiej strony kraty. Szkoda słów na komentarz.

    • Sawicki napisał(a):

     Pomyłka. Nigdy ne byłem z drugiej strony kraty. Pana odpowiedź świadczy o słuszności tego co napisałem. Zachowuje się pan jak klasyczny neomarksista-opluwacz. Każdego przeciwnika należy opluć, sugerować że jest bandytą, faszystą itd. To jest wasz marksistowski bełkot pogrobowców esbeków obecnie w policji czy służbie więziennej. Szkoda czasu na dyskusje z wami, ścierwa. Kilku moich „kolegów” z podstawówki (koniec lat 70′) poszło do zomo, potem do milicji po 89′ zostało policjantami, dwóch do więziennictwa. Byli to najgorzej się uczący, najbardziej leniwi durnie z jakimi miałem do czynienia w całym, blisko 60-letnim życiu.
     A wracając do więziennictwa. Rozliczono już i skazano funkcjonariuszy-bandytów z więzienia przy ul.Montelupich w Krakowie, winnych zagłodzenia na śmierć więźnia Crulica ???
     A może nic pan o tym nie słyszałeś, panie kanalio ???

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.


Wybory parlamentarne w Niemczech 2017 r.

Profesor Grzegorz Kucharczyk


O zagrożeniach dla naszej cywilizacji

Ksiądz dr Sławomir Abramowski, Miriam Shaded i Paweł Lisicki.


Teściowa Szefa Amber Gold zszokowana

Teściowa Szefa Amber Gold Marcina P., była zatrudniona w spółce jako osoba sprzątająca. Świadek odmawiała odpowiedzi na prawie każde pytanie członków komisji, uzasadniając to tym, że „nie chce zaszkodzić sobie ani bliskim jej osobom”.