„Chciałem zabić Jarosława Kaczyńskiego”

19 października 2010 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: dramat Jarosław Kaczyński morderstwo tragedia

Słowa mają konsekwencje

Według uzyskanych informacji, mężczyzna podczas przesłuchania przez policję miał twierdzić, że nienawidzi PiS i rządów polityków tej partii sprzed lat. Dodajmy, że rządy PIS zakończyły się 3 lata temu. Kadencja trwała jedynie 2 lata, a w koalicji tworząc większość w sejmie około roku. Czym wiec sprawca kierował się naprawdę? Krótkimi rządami PIS czy 5 letnimi rządami mediów wywołujących nienawiść do tej partii?


  • Pozdrawiam Pana Jarosława Kaczyńskiego bo on występuje w obronie zwykłych szarych ludzi ,którzy nie mają do kogo się zwrócić ze swoimi problemami.Zapewne mnie też kiedyś będą tak odwozić jak tego nie winnego Pana,gdyż dziś trzeba bardzo uważać żeby komuś nie wytknąć jakiegoś przestępstwa albo choćby nie zwrócić uwagi że źle robi.Osobiście jestem zwolennikiem poszanowania własności prywatnej i wiem że jest wielu rzetelnych przedsiębiorców którzy zaczynali z niczego od remontu starych maszyn i prowadzą pożyteczną działalność dla Państwa i ludzi,ale są i tacy którzy prowadzą grabieżczą działalność choćby kradną paliwo żeby wygrać kolejny przetarg,a lokalne władze jeszcze mówią :”ten Pan robi dużo dobrego…”(bo jest tani).Ale ten”Pan”mi grozi(„rusz mnie tylko,a zobaczysz co ci zrobię”),Ten „Pan”na mnie napada,ten „Pan”chce przejąć mój dom.Ostatnio dzwoniłem na Policję z prośbą o interwencję,bo ten „Pan”mi niszczy tę a tę rzecz,a Pan dyżurny policjant powiedział mi :proszę Pana my nie jesteśmy od tego ,proszę z tym iść do sądu.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia