Podobne

11 Thoughts to “Co dokładnie wydarzyło się w Łucku?

 1. duzo slow malo tresci, troche mniej „patosu” a wiecej konkretnych dzialan , w koncu to ukrainskie „panstwo” teren i jego odpowiedzialnosc za bezpieczenstwo

  1. ze wpisuje się to w logiczny ciąg zdarzeń ??

 2. Tego się nie dowiemy jak nie załapią winnych .Reszta to domysły i propaganda.

 3. Polską racja stanu jest dbanie o Polskę !Ukraina nie będzie naszym sojusznikiem dopóki nie uzna ludobójstwa na Polakach. Nic na siłę. Panie Macierewicz młodzi mają dziś 20-30 lat pan ma 68 nie może pan im wciskać kitu. Polska racja stanu jest dobre sąsiedztwo . Jeżeli Niemcy już nie zaborcy to się pan myli. Szpica tak , ochrona NATO tak .

 4. Wspaniale! „Polski” minister Obrony Narodowej nie skupia się na meritum to znaczy na tym CO uczyniły polskie służby w celu zidentyfikowania sprawców tylko wybiela i tłumaczy banderowców. Bo wojskowy attachat to wymieniony został dokładnie chyba w tym celu? N`est pas , Panie ministrze? Poza tym trzeba było być ślepym aby nie dostrzec tych samych „faszystowskich” znaków i symboli podczas wojskowej defilady w której uczestniczył Prezydent Polski Andrzej Duda. Stopień zakłamania i dyspozycyjności tego szkodnika na stanowisku ministra ON jest zatrważający. To , że ma on kwity na obecną ekipę jest pewne. Inaczej już by nie siedział na tym stołku a przynajmniej ostrożniej by sobie poczynał. Najgorsze jest jednak to , że jego właściciele posiadają na niego kwity konkretne skoro tak ochoczo podskakuje jak pajac na gumce. Ciekawe rzeczy musiały się dziać w tej aptece… . Oj ciekawe.

 5. pacjent macierewicz najokrutniejszego wroga Polaków karmi https://www.youtube.com/watch?v=F1Igbm4LwEA&t=952s TRAWM TV = propaganda

 6. jacek, jacek irys

  Przeciez to strzelal UKRAINIEC, niedoszly mer Kijowa! Jezeli rzad Ukrainy reaktywuje UPA, Banderowcow, a Polska ich wspomaga, to pomieszanie z pomyleniem, Panie Macierewicz!

  1. count

   „SWIETA PRAWDA”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz