Co powiedział Jan Pospieszalski w Krakowie?

8 marca 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: demonstracja Jan Pospieszalski koncesja Kraków media protest TV Trwam tvn

Zapis słów Jana Pospieszalskiego, które wypowiedział w Krakowie podczas wiecu w obronie wolności mediów.

Prosze porównać te słowa z tymi przytoczonymi przez Katarzynę Kolendę-Zaleską w poniedziałkowym wydaniu „Faktów” TVN. Kolenda-Zaleska przypisała Pospieszalskiemu m.in. takie słowa: „Eurokomuna, która ma dziś władzę w Polsce, rządzi lękiem! Boimy się latać samolotami, a dziś boimy się również jeździć pociągami. To obecni rządzący nie potrafili zadbać o życie osób, które na trasie Warszawie-Kraków uczestniczyły w katastrofie (…)”. Czy to jest „cała prawda, cała dobę”? Czy raczej ordynarna manipulacja TVN?


  • nemo

   To państwo tylko łupi najbiednieszych jak zawsze zresztą, a przez ostatnie 4 lata to już na maksa i bez skrupułów oraz łamiąc prawo depczą polaków – kto ? Nie będę się o tym rozpisywał bo kto uważnie śledzi wydarzenia wie. 

  • Anna

   Jestem pewna że prawda nas wyzwoli widać to jak pogubili się w kłamstwach obecnie rządzący ale nie nasi.! Dobrze że mamy Telewizję Trwam,Pana Jana Pospieszalskiego,oraz redaktorów Gazety polskiej,Nasz Dziennik którzy trwają przy wszystkich którzy za POLSKĘ polegli.Dobrze że wreszcie wychodzimy na ulice i godnie reprezentujemy nasz patriotyzm.

   • 01021939

    Proszę mi wybaczyć,lecz na tą prawdę oczekujemy od zakończenia drugiej wojny światowej i jak widać nie wszystkim jest po drodze z tą prawdą.Przecież ci którzy po 89r,ogłosili grubą kreskę,następnie dokonali zamachu na demokratycznie wybrany rząd J.Olszewskiego dziś mają się całkiem dobrze bo przy grupie naiwniaków i serwerów Rosyjskich wygrywają wybory i jak widać przyspawali się do stołków,ludzie honoru przy poparciu kilkunastu % podali by rząd do dymisji ale ci trwają na swych stanowiskach mimo widocznej nieudolności w rządzeniu.Obecna decyzja sejmu uświadomiła chyba każdemu czym są zainteresowani wybrańcy,nie dopuszczenie do jakichkolwiek zmian w tym kraju,to jest ich zasadniczy cel,pomyślność narodu i państwa to rzecz wtórna nie zasługująca na uwagę „KLAKIERÓW”

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »