Co wy NATO?

22 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Dawid Wildstein dr Bartosz Rydliński Jacek Bartosiak Marceli Sommer Mateusz Matyszkowicz NATO spotkanie

W dyskusji wzięli udział: mec. Jacek Bartosiak , dr Bartosz Rydliński, Dawid Wildstein i Marceli Sommer. Panel prowadził Mateusz Matyszkowicz


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   W oficjalnej polskiej polityce historycznej nie uwzględnia się ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Zdolność do przewrotności dokumentuje proces od ZYDOBOLSZEWIZMU,który w działaniu przejął rasizm rosyjski do ZYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował.
   Powstała antydolarowa koalicja rosyjsko-chińska i trwa WOJNA O PIENIĄDZ z militaryzacją handlu wojną i pokojem na Ukrainie.
   Jest rzeczą znamienną,że w antypolskości kolaboracyjnej panuje zmowa milczenia nad kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami z finałem ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ.Kolaboracja Ukraińców UPA z Niemcami miała swój finał w RZEZI WOŁYŃSKIEJ.
   Z polskiego punktu widzenia demokracja oligarchiczna na Ukrainie ma zatem antypolskie,bandyckie korzenie.

  • Jacek Irys

   O czym tutaj rozmawiac, gdy chodzi o bezpieczenstwo Polski! Zamiast uczestniczyc w tym handlu bronia, handel, smiech! My kupujac te samolociki i inne, placac miliardy, osmieszamy nasza obrone, bezpieczenstwo! Gdzies w granicy 20 lat apelowalem o szkolenie Polakow w przypadku agresji, nastawiajac sie na partyzantke w kazdym punkcie oporu! Milo mi slyszec podobne glosy. Za pieniadze poswiecone na zakup tych smiesznych samolocikow, ze tak okresle,otworzyc mozliwosci polskim naukowcom na opracowanie systemow obrony przeciw lotniczej jak i pancernej! Takie dzialanie przyniesie lepsze efekty niz ten za ktory biora w lape psy decydujce o zakupach w celu ratowania przemyslu zbrojeniowego w innych krajach! Zamiast sie osmieszac, kupujac badziewie, zyskali bysmy na powazniejsze traktowanie! Mozna by jeszcze cos wymyslec, po cichu, jak to czynia laboratoria w USA.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz