Czego i kogo boi się właściciel Amber Gold?

3 września 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: afera Amber Gold Wojciech Reszczynski wywiad

Wojciech Reszczyński – Polski Punkt Widzenia


  • Dalia2007

   Prezes Marcin Plichta / były Stefański  /  firmy  Amber Gold  miał parasol ochronny by pomnażać  brudne pieniądze  dla kogoś. Ktoś za tym stał i nadzorował by pomijać prawo wobec Amber Gold .  To było świadome celowe działanie .  Okazuje się najciemniej pod latarnią . W Gdańsku gdzie mieszka  Premier   taka afera.  Strach przed  powołaniem  Komisji Śledczej  świadczy o  nieporadności  w rządzeniu Państwem .  Czego dowodem jest ostatnia debata w Sejmie na temat Amber Gold  .  Duzo gadania a bez konkretów. Zamiast  podać propozycje szybkiego rozwiązania problemu nadzoru firm finansowych wciąż powtarzano  i krytykowano  nie podając  rozwiązań . 

   • Paweł(1)

    odp.:ciągnąc dalej ten temat,kiedy w mediach oficjalnie pojawiła się afera,to pierwsze słowa „premiera”Tuska brzmiały:”każdy człowiek ma prawo do chciwości”,”ja nie mogę człowiekowi powiedzieć nie idź tam ,czy tam i nie nieś tam swoich pieniędzy”.To jest zupełnie przeciwstawne podejście do problemu,jak to głosi Kościół w imieniu samego najwyższego Boga.Przecież każdy z nas ma zapisane dziesięć przykazań,tyle ile mamy palców u rąk,i jedno z przykazań głosi :”nie pożądaj żadnej rzeczy bliźniego swego”(czyli nie bądź chciwy).Można debatować nad chciwością:co jest ,co nie jest chciwością…,ale to co? złodziej nie jest chciwy  a zwykły człowiek jest chciwy?.To chyba po to są organy Państwowe Policja ,Prokuratura…żeby w imieniu obywateli sprawdzały czy dany podmiot gospodarczy NIE OSZUKUJE OBYWATELI , i „premier” Tusk powinien o tym wiedzieć.Ale on nie chce i woli o tym nie wiedzieć ,bo to jest zwykły drań.

  • nemo

   Leszek Miler powiedział aby plichtę z amber gold powołać na ministra finansów, ciekaw co na to Rostowski?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.