Czy można modlić się do obrazów?

19 października 2014 | | Wiara i religia.

Wyszukaj: modlitwa o. Franciszek Chodkowski o. Leonard Bielecki teologia

Pytasz i wiesz: o. Leonard Bielecki i o. Franciszek Chodkowski


  • Jacek Irys

   Mnie zastanawia jedno, czy ja jako Polak posiadam rozum? Jezeli ktos zechce mnie przekonac w tym temacie, oswiadczam, ze to prozne dazenia!
   Na dowod moich watpliwosci skladaja sie fakty. Gdybym posiadal mozg, rozum, to nie sluchalbym rad takich wizionerow jak Walesa, rabini ze swoimi teoriami z kosmosu w ktory watpie,ale przekonywuja mnie fakty, po co oni przyjechali do Polski, co najkrocej ujme, zeby wygnac Polakow na ulce, bo ich kamienice! Krakow- 900 wlascicieli kamienic, a Polacy na bruk!
   Gdybym mial rozum, to nie sluchalbym bredni Komorowskiego, Zdrajczyni Polski, Suchockiej- konkordad i ucieczka do Watykanu! Kazio Marcinkiewicz nie musialby udawac blazna przed mlodzieza jako nauczyciel! Gdybym mial rozum, to nie powtarzalbym glupot medialnych kanalii z idiotami na ktorych czele stoi Durczok i Karasko! Gdybym mial rozum, to nie powielalbym glupot na internecie, a dazyl do zjednoczenia Polakow, ktorzy maja rozum, a sa tacy! gdybym mial rozum, to nie wpuscilbym „przyjaciol” o ktorych zapewniaja zwykli polityczni idioci, w zabloconych butach do swojego domu. Wrescie! Gdybym mial rozum, potrafilbym rozmawiac z Putinem a nawet z Litwinami, gdzie moje rozumowanie jest ograniczone do wysluchiwania bredni! Wiec, mam czy nie mam rozumu? Jezeli nie potrafisz do tego dopisac wielu innych watkow, to swiadczy, ze ty tez masz pustki…………!

   • Jacek Irys

    Jezeli jestes juz madrzejszy to powiedz mi co dalo 25 lat wolnosci tak zachwalanej przez Komorowskiego, PO, dla potencjalnego Polaka? Ja widze to czarno, a prelegentow tej wolnosci uwazam za kompletnych idiotow! Idiota, ktory sie wzbogacil na tej wolnosci, pomimo bogactwa, pozostaje idiota z cala prawda innych jemu okreslen, ktorych nie sposob cytowac, gdyz one kwalifikuje takiego idiote do unicestwienia w trybie natychmiastowym!

    • Jacek Irys

     Jednego jestem pewien i cala odpowiedzialnoscia bede nadal to glosil: Rzad PO z Tuskiem na czele to banda kryminalistow, ktora wypromowala Komorowskiego na prezydenta Polski, a o ktorym mozna powiedziec, ze to nie Prezydent Polski co niebawem Polacy poznaja i tutaj mam na uwadze caly Narod! Ponadto, usprawidliwiajac moje rozczarowanie ta banda, podaje za przyklad fakt okradzenia mnie i nie tylko, przez calo PO! Odpowiedzialnosc za wszystkie nieszczescia ponosza tylko i wylacznie oni a nie zadne samodzielne sady, czy prokuratorzy! Wiem, gdyz mam porownanie jak dzialaly te organy w czasie gdy Lech Kaczynski jak i Ziobro piastowali dozor nad ta wspolczesna tusza kryminalistow w togach. Z chwila objecia wladzy przez PO, te smiecia wysypaly sie na cala Polska Sprawiedliwosc!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach