Czy nadchodzi III wojna światowa?

19 sierpnia 2014 | | Wykłady.

Wyszukaj: Grzegorz Braun Mielec wojna wykład

Grzegorz Braun w Mielcu, 16.08.2014. Wykład pt. „Czy nadchodzi wojna i czy powinniśmy na nią iść?”- spotkanie ze znanym dokumentalistą i publicystą


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Szczęśliwe zakończenie to przetrwanie do kresu życia na Ziemi na skutek wypalania wodoru na naszej gwieździe Słońce.Po liście rozwodowym opisanym przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.Następstwem wybraństwa okazał się być rozwój CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,którą Feliks Koneczny nazwał CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Poprzez reformację aż do radykalizacji wczesnych myśli Karola Marksa mamy do czynienia ze zwalczaniem wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.Ukraina to zmilitaryzowany handel wojna i pokojem.Proces opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,a językiem matematyki potwierdził Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.Pokazał historię bankowości od czasów wojen napoleońskiej na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNA STRATEGIA GRUPOWA,którą nie uwzględnia się w oficjalnej polskiej polityce historycznej.Przewrotność jej to ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,a obecny ŻYDOBANDERYZM ten rasizm zaktywizował.Nie spełniło się marzenie prezydenta Roosevelta aby z Rosją bolszewicką wpływać na politykę globalną.Nie można wykluczyć powrotu do projektu politycznego JUDEOPOLONIA w czym pomocną może być JUDEOUKRAINA.Początkiem globalnej wojny może być walka zła ze złem to jest ZAKONÓW : SPEKULACJI (korzenie rasizmu żydowskiego) i SIŁY (korzenie rasizmu rosyjskiego).Na tle wojny o pieniądz dochodzi do egzotycznej koalicji ROSJA-CHINY,która w rozrachunku finansowym eliminuje dolara.
   Polska pozostaje między Wschodem a Zachodem (analiza Feliksa Konecznego) tylko inaczej,bo już globalnie.Wiele mówiące jest ocenzurowanie wystąpienie duchownego profesora Tadeusza Guza :

   https://www.youtube.com/watch?v=XVcxFVf_HJU .

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Wszystko miało swój początek w liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.Zaczął się rozwój CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,którą opisał Feliks Koneczny nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
   KŁAMSTWO urosło do czynnika stanowiącego o rozwoju intelektualnym człowieka!!!!!!!
   Preludium iii WŚ to WOJNA O PIENIĄDZ,którą opisał Song Hongbing.Wtej książce potwierdził językiem matematyki proces handlowania wojną i pokojem opisany przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.Aktualnie zmilitaryzował się ten handel na Ukrainie walką zła ze złem to jest ZAKONÓW : SPEKULACJI (korzenie rasizmu żydowskiego) i SIŁY (korzenie rasizmu rosyjskiego).
   Godna uwagi jest przewrotność wynikająca z ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.ŻYDOBOLSZEWIZM przejął w działaniu rosyjski rasizm,ŻYDOBANDERYZM ten rasizm zaktywizował.Zbliżyli się do siebie antypolscy kolaboranci ostaniej okupacji Żydzi (kolaboranci z sowietami) i Ukraińcy (kolaboranci z nazistami).Nie można wykluczyć aktualności projektu politycznego JUDEOPOLONIA umocnionego przez ewentualny nowy JUDEOUKRAINY..
   W ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ dla pomniejszenia wartości dolara powstała egzotyczna koalicja rosyjsko-chińska.Polska dalej między Wschodem a Zachodem jak to analizował Feliks Koneczny,tylko inaczej bo bardziej globalnie.

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Trzeba się zgodzić z duchownym profesorem Tadeuszem Guzem,że wszystko się zaczyna od filozofii.Przedstawił historię mysli filozoficznej od reformacji do radykalizacji wczesnych myśli Karola Marksa,czyli CHAOSU i NICOŚCI.Wiele znaczy ocenzurowanie jego stanowiska dotyczącego „strategii katolików wobec lewicy”,co ma związek z jakością nauki wiary :
   https://www.youtube.com/watch?v=XVcxFVf_HJU

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia