Czy zagraża nam Rosja

27 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Grzegorz Braun Robert Kaczmarek Rosja Smoleńsk Tomasz Sakiewicz wywiad

Spotkanie z G. Braunem i R. Kaczmarkiem prowadzi Tomasz Sakiewicz – materiał z maja 2010 r.


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM rosyjskiego zbliżało się pruskie,a katalizatorem antypolskości była CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.W zdolności do przewrotności doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował.
   Jeżeli mowa o WOJNIE to trwa O PIENIĄDZ.Z jednej strony ZAKON SPEKULACJI z ekonomią polityczną globalizmu bazującą na ekonomii żydowskiej,z drugiej ZAKON ANTYDOLAROWY bazujący na koalicji rosyjsko-chińskiej.
   POLSKA znów MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko bardziej globalnie niż to analizował Feliks Koneczny.Doświadczono proroczej nadziei agresorów w roku 1939 kiedy liczyli na brak lojalności mniejszości narodowych żydowskiej i ukraińskiej wobec Polski.
   Dziś na politykę historyczną wpływają STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.Jest rzeczą znamienną,że w oficjalnej polskiej polityce historycznej nie uwzględnia się ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ mamy do czynienia nie tylko ze ZMOWĄ MILCZENIA SMOLEŃSK,ale i ze zmową milczenia nad kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z Rosją sowiecką.
   W wojnie o pieniądz i militaryzacji handlu wojna i pokojem na Ukrainie Polskę chce się wprowadzić na frontową linię walki powyższych ZAKONÓW.
   Powstaje problem jak wyjść z PUŁAPKI kolejnej utopii ekonomicznej,o której w swojej książce pod takim tytułem rozprawiał James Goldsmith.Jak na ironię w polskiej wersji językowej tej książki (1995) jest zamieszczony wywiad jaki z autorem przeprowadził Radek Sikorski.To ówczesny korespondent z rewolwerem w ręku,a późniejszy minister od wojny i wojennych spraw zagranicznych.Nie przeszkadzało mu,że to spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego zawarli braterstwo broni z demokratami wojennymi opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.Tak realizowano ukryte cele za pomocą nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz