20 maja 2017 | | Spotkania | 12 komentarzy

Wyszukaj: debata Filip Memches Gabriel Kayzer ksiazka prof. Jan Żaryn Seweryn Aszkenazy Zydzi

prof. Jan Żaryn, Seweryn Aszkenazy, Gabriel Kayzer i Filip Memches w debacie wokół książki Gabriel Kayzer „Klincz? Debata Polsko-Żydowska”.

Zostawiliście 12 wypowiedzi w temacie “Debata o stosunkach polsko-żydowskich

 1. amjr napisał(a):

  O kuuuwa ! A dlaczego nie zaproszono Polaków?

 2. amjr napisał(a):

  Pan w granatowej marynarce i w okularach dobrze mówi !

 3. amjr napisał(a):

  Bu ha ha ha ! Żaryn antysemitą ! To kłamstwo ! Żaryn jest na liście wrogów idei upamiętnienia ofiar KL Warschau ! To stronnik żydowsko-niemieckiej polityki historycznej, faworyzowania żydów i umniejszania polskich ofiar, zacierania śladów i prawdy o KL Warshau.
  Przypomnę : w Warszawie było 5 podobozów śmierci, była wielka, improwizowana komora gazowa w tunelu przy Dworcu Zachodnim (inna niż w Oświęcimiu, nie była szczelna, były tylko rozsuwane zapory uniemożliwiające ludziom ucieczkę, truto cięzkim gazem bojowym, takim jak na frontach I Wojny Światowej, Sarinem, więc nie było potrzeby szczelnej komory),
  Dla żydów była tylko Gęsiówka.
  Łącznie niemcy zamordowanli 200.000 Polaków. Ofiar żydowsich było 20. tysięcy.
  Ale żydzi robią wszystko, aby tylko oni mieli prawo do pamięci. Polacy mają się usunąć i zamilknąć.
  Żaryn temu wszystkiemu zaprzeczał, wbrew ustaleniom Komisji do Badania Niemieckich Zbrodni w Polsce.
  To krypto-stronnik żydowski.

 4. amjr napisał(a):

  Bu ha ha ha ! Żyd zawsze będzie żydem. Kłamliwym żydem. Zawsze będzie bronił żydów, wbrew prawdzie, wbrew szystkiemu. Perfidna nacja.
  Popatrzcie, jak ten stary żyd manipuluje i przekręca i zaprzecza. Niby przyznaje rację, niby chwali, przymila się,
  ale potem przechodzi do rzeczy – Polska to kraj żydów przez zasiedzenie !
  Poznajcie żyda !
  Tfu !

 5. amjr napisał(a):

  Ha ha ha ha ! Ja nie mogę ! Normalnie kabaret !
  Żyd wzywa Polaków do pozbycia się Religii Katolickiej, bo to jest słoń przeszkadzający w dialogu polsko-żydowskim.
  Tfu !

 6. amjr napisał(a):

  Cofam to co powiedziałem o Żarynie, że to jest stronnik żydowski, bo dalej dobrze mówi.
  Historia jego negatywnego udziału w sprawie KL Warschau jest prawdziwa, ale się potem nieco zreflektował.
  Plus za bronienie kard. Wyszyńskiego i Wiary Katolickiej Polaków.

 7. amjr napisał(a):

  Brawo prof. Żaryn ! Brawo za mówienie prawdy o żydo-komunistycznej prowokacji w Kielcach, o tzw. „Pogromie UB-ecko – Kieleckim” !

 8. amjr napisał(a):

  Wniosek po dyskusji: porozumienie Katolików z żydami jest niemożliwe.
  To są dwie przeciwstawne cywilizacje. Żyd będzie zawsze dążył do zdominowania innych ludzi, chociażby temu zaprzeczał werbalnie. Widać to było wyraźnie podczas tej dyskusji.
  To kwestia żydowskiej mentalności. Pan Aszkenazi może nawet robi to częściowo nieświadomie, być może nawet to nie jego wina (chociaż nie sądzę). Tak bowiem został ukształtowany i ma to w genach.
  Moim zdaniem cała ta dyskusja to jest jeden z kolejnych elementów żydowskiej polityki rozmiękczania Polaków i przygotowywania Polski na najazd żydostwa, na przerobienie Polski na Judeopolonię vel Polin.
  Skojarzenia z podstępnymi owsikami uparcie dążącymi do celu nasuwają się automatycznie…
  Ergo Polska dla Polaków, a Żydzi do Israela !

 9. Mirek Góźdź napisał(a):

  Każdy wolny kraj który by przez drugi został napadnięty jak Polska przez Izrael i generalnie przez środowiska żydowskie propagandą nienawiści w tym propagowaniem ludobójstwa jakie uprawiali żydzi na Polakach następnego dnia wypowiedział by wszelkie wzajemne relacje !!! Izrael pochwala mordy żydów na Polakach i to w oficjalnym przekazie poniżej dowód !! (dokument nr 3 na stronie IPN) http://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/647,Odpowiedz-Panstwa-Izrael-na-wniosek-o-ekstradycje-Salomona-Morela-oraz-opracowan.html
  Wymownym komentarzem do tej sytuacji może być fragment uzasadnienia sporządzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości Izraela z 5 czerwca 2005 r., odmawiającego zgody na ekstradycję do Polski Salomona Morela: “…uważamy, iż nie ma żadnych podstaw do przedstawienia Morelowi zarzutów popełnienia poważnych przestępstw, nie mówiąc już o ‘ludobójstwie’ czy ‘zbrodniach przeciwko narodowi polskiemu’. Jeżeli już, to wydaje się nam, że Morel i jego rodzina byli ewidentnie ofiarami zbrodni ludobójstwa popełnionych przez hitlerowców i Polaków z nimi współpracujących”.
  Dr hab. Krzysztof Szwagrzyk
  Autor jest historykiem, naczelnikiem Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN we Wrocławiu.

 10. Mirek Góźdź napisał(a):

  NIe sposób słuchać tej żydowskiej zakłamanej propagandy – do kogo te gadanie do goyów ? Tu są Polacy wykształceni i odporni na ten żydowski bełkot chamskiego kłamstwa !!! Żydzi siali i sieją nienawiść ; Istotę żydowskiej tradycyjnej nienawiści do Polski i Polaków oddaje :
  apel syjonistow holenderskich zamieszczony 28.04.1918r w ” Joodsche Wachter” miedzy innymi zawierał następującą prośbę:…” A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa” (J. Orlicki „Szkice z dziejów stosunków polsko – żydowskich 1918 –1949” Szczecin 1983 s.37).
  W 1920 r. na dorocznej konferencji syjonistycznej w Londynie zapadły wg niektórych autorów (J. Krajewski cytuje za pracą ks. Józefa Kruszynskiego) tajne uchwały, w których między innymi znalazły się następujące sformułowania:
  „Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów-aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”.
  „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”.
  „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”.

 11. amjr napisał(a):

  Jeszcze co do prof. Żaryna, to jednak jest to postać niejednoznaczna i należy go uważnie obserwować. Jego niektóre wypowiedzi w istotnych sprawach można jednak uznać za pro-żydowskie, anty-polskie i nieprawdziwe. 
  Chodzi o tzw. „Pogrom UB-ecko – Kielecki”. 
  Tak czy siak, takimi czy innymi słowami, Prof. Żaryn jednak stwierdził, (czas od 1:05 i dalej od 1:13), że tej zbrodni dokonali Polacy. Że dali się sprowokować.  
  Jest to oczywiste kłamstwo, bo już chyba powszechnie wiadomo, że cała ta akcja była przygotowana przez sowieckie NKWD przebrane w mundury polskie, nawet dowódca był ruskim żydem. A w charakterze „wzburzonego Narodu Polskiego” specjalnie na krótko przed tą akcją sprowadzono kilkuset „robotników” do pobliskiej fabryki, i to oni potem brali udział w tym „pogromie”, razem z oddziałem NKWD. 
  Co więcej, ofiary miały ślady postrzałów oraz trójkątne rany od sowieckich bagnetów. 
  Żaden Kielczanin raczej nie mógł posiadać wówczas broni, bo groziła za to surowa kara więzienia albo śmierci. 
  Dodatkowo, są zeznania kieleckich księży, bezpośrednich świadków tamtych wydarzeń, którzy opowiadają, jak milicja nie dopuszczała ich do zgromadzonych ludzi, uniemożliwiając doprowadzenie do zakończenia tego zgromadzenia. 
  Tak więc to nie jest prawda, że w Kielcach udało się podburzyć Polaków, którzy sprowokowani mordowali Żydów. 
  Tak więc, Polacy wcale nie dali się sprowokować do mordu, a cała ta akcja została przygotowana, kierowana oraz, wobec braku odzewu, wykonana rękami żydo-komunistycznych agentów i bojówki specjalnie sprowadzonej spoza Kielc. 
  Był swego czasu ponad godzinny film w TV Trwam na ten temat, gdzie bezpośredni świadkowie, duchowni, historycy oraz sędzia zajmujący się sprawą, dokładnie wytłumaczyli o co tam wtedy chodziło. 
  A chodziło, co jest szokujące, o wystraszenie żydów, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej, tak, aby wyjechali wszyscy do Israela.  
  Chodziło komu? Ano żydom ! Syjonistom z Israela. Bo żydzi w Europie wcale nie chcieli wyjeżdżać tam, do nieprzyjaznego klimatu i środowiska arabskiego, im było dobrze w Europie. To zagrażało istnieniu młodego Israela. Stąd syjoniści wpadli na pomysł takiego przerażenia żydów, aby ich napędzić do tego nowego państwa. 
  Takie pogromy były organizowane również na Węgrzech, w Czechosłowacji, w Rosji, itd. 
  W tzw. „Pogromie UB-ecko – Kieleckim” chodziło też o takie zniesławienie Polaków, aby przykryć dwie sprawy: rozprawę dotyczącą Katynia w Norymberdze oraz sfałszowane wybory w Polsce w 1946 roku. 
  Żydo-komuniści i sowieci tak nagłośnili tę rzekomą zbrodnię „polskich antysemitów”, że nikt na Zachodzie już nie słuchał skarg na terror komunistów w Polsce. 
  Czyżby prof. Żaryn nie wiedział o tym? Jako historyk? 
  Jakim prawem kłamliwie obarcza Polaków taką zbrodnią?  
  To jest taka sama linia co Komorowskiego, Kwaśniewskiego, Grossa i Dudy. 
  Tak więc, uwaga na tego pana !  
  On częściowo mówi prawdę, ale w najistotniejszych kwestiach wsuwa pro-żydowski, anty-polski jad. 
   

 12. amjr napisał(a):

  … ciekawa jest też ta mimikra Aszkenazego – na pierwszy rzut oka myślałem, że jest to jakiś katolicki zakonnik. I o to zapewne chodziło 😉
  Bardzo to wszystko zabawne, gdy się jest świadomym obserwatorem, tak obserwować jak robaka pod szkłem powiększającym, jak kombinuje, jak się wije, jak stara się użreć chociaż palec. Jak plece różne bajki, głupoty, jak sam się zapętla. Bardzo to zabawne.
  Widać doskonale, jakżesz nikczemna, jak zakłamana jest cała ta cywilizacja żydowska.
  Na jej tle cywilizacja łacińska po prostu błyszczy. Kluczem jest prawda obiektywna, rozumowe obiektywne rozstrzyganie spraw, ściśle dowodowe, faktograficzne i logiczne rozumowanie.
  A nie jakieś żydowske flupy, mojsia prawda, ateista ze starej rodziny rabinów, kóry prowadzi nową sektę wyznaniową (?!) 😉 itd.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Patriotyzm wynosi się z domu

Rozmowy Niedokończone – prof. Jacek Kurzępa

Minął Tydzień – Nachodźcy, Gazeta Polska

Prof. Jerzy Robert Nowak

Czy łykniesz bajkę z TVN-u, że żyjesz w kaczystowskiej dyktaturze?

Tak było za demokratycznych rządów Targowicy z Platformy OBYWATELSKIEJ.

Międzymorze czy Międzymurze?

Debata z udziałem Stanisława Michalkiewicza i posła Jacka Wilka

Totalitarne państwo kaczystów

Wszelkie protesty są krwawo tłumione. Kaczyści wyprowadzili czołgi na ulice. Tysiące ludzi przepadło bez śladu. Opozycja jest zmuszana do pracy w polskich obozach.