Do zrealizowania

7 lipca 2011 | | Memy.

Wyszukaj: facebook PIS PO wybory

Cel na najbliższe wybory

PO PIS wybory


  • PiS nie jest żadną alternatywą dla PO, tylko jej klonem. Przypominam, że:
   „Dzieki” PiS-owi jesteśmy w UE (89 posłów PiS głosowało za Traktatem a ratyfikował go Kaczyński). „Dzięki” PiS-owi nie udało się zrealizować lustracji (Kaczyński wprowadził sprzeczną z konstytucją poprawkę, przez którą Trybunał Konstytucyjny uwalił całą ustawę). „Dzięki” PiS-owi gang Donalda przejął pełnię władzy w kraju (Kaczyński najpierw „wymordował” swych koalicjantów a potem urządził przedterminowe wybory, których wygrać już przecież nie mógł).”Dzięki” PiS-owi kluczowe stanowiska w państwie objęli działacze PZPR (-prok. generalny i min. sprawiedliwości J. Kaczmarek, min. Jasiński, min. Religa itd)”Dzięki” PiS-owi rozzuchwaliło się lobby żydowskich geszefciarzy (Kaczyński wysłał swego przedstawiciela, który w jego imieniu wyraził radość z powodu reaktywacji żydowskiej loży B’nai B’rith -zdelegalizowanej przez prez. Mościckiego! Kaczyński obchodził publicznie Chanuka, paradował oficjalnie w jarmułce i popierał bezprawne roszczenia żydowskich oszustów).Kaczyński kompletnie wypiął się na Polonię na wschodzie (nigdy nie uczestniczył w obchodach ku czci ofiar Rzezi Wołyńskiej, a do Katynia latał tylko wtedy, gdy zbliżały się wybory -proszę sprawdzić samemu!).Proszę więc nie dać się wmanipulować w tą demagogię, że „Jeżeli nie PiS, to PO”. To jest ten sam gang, który realizuje wspólną politykę ale dla zachowania pozorów demokracji jego członkowie noszą różne znaczki w klapie i toczą spory o sprawy nieistotne z punktu widzenia interesów ich mocodawców (Rosji, Niemiec i Izraela).

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia