Ekspertami prezydenta Dudy będą pan Smolar i generał Dukaczewski?

27 lipca 2017 | | Felietony, Opinie i komentarze, Tydzień | 20 komentarzy

Wyszukaj: felieton komentarz podsumowanie Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o konsekwencjach prezydenckiego weta do ustaw reformujących sądownictwo w Polsce, także o tym, czego starannie unikają pro- i antyrządowi komentatorzy i o tym co byłoby lepsze dla Jego Ekscelencji Gądeckiego…
Zostawiliście 20 wypowiedzi w temacie “Ekspertami prezydenta Dudy będą pan Smolar i generał Dukaczewski?

 1. Ireneusz Matak napisał(a):

  obyś Pan nie wykrakał, dobra?

 2. Piotr Ikswaleb napisał(a):

  O ja p…..dole, to sobie już lepszych doradców nie mógł znaleźć ! „Pilnowały lisy kurnika”☹️

 3. Włodzimierz Sawczuk napisał(a):

  jeśli chodzi i inżynierię socjologiczną to są fachowcy

  takich nam trzeba

 4. Paweł Sałata napisał(a):

  Zapewne nie, i zapewne ekspertem nie będzie Pan Michalkiewicz. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Pan prezydent wybierze mądrych i uczciwych doradców.

 5. Arek Kondratowicz napisał(a):

  say69mat:
  Jarosław Prezes Kaczyński, nie jest w stanie zrozumieć, że PKB jest efektem wolności. W tym wolności gospodarczej, implikującej naszą kreatywność w sferze ekonomii. Stąd podstawę projektów społecznej walki z ubóstwem realizowanej przez wizję państwa autorstwa – Jarosława Prezesa Kaczyńskiego – jest zasiłek. W efekcie generujący jedynie … ubóstwo, które staje się receptą na życie, sponsorowaną przez instytucje państwa.
  Proszę pamiętać, że fundamentem sukcesu terapii uzależnień organizowanej przez MONAR, jest praca. Stąd formą terapii wyprowadzającą z ubóstwa nie jest zasiłek – dobra paczka – micha zupy – ale praca, dobra praca.

  • Arek Kondratowicz napisał(a):

   Zacytowalem jednego z blogerow. Wypowiedz dotyczyla gospodarki, ale jak widac i w innych dziedzinach ma ona zastosowanie.

  • Arek Kondratowicz napisał(a):

   W 2015 Niemcy zgodzily sie aby wybory w Polsce nie byly falszowane… gdyz wiedzialy ze Kaczynski skompromituje swoja wladze i ulatwi powrot Tuska. Dzieki pomocy z zewnatrz udalo sie to opoznic. Zemsta Kaczynskiego na Dudzie bedzie…. wybor Tuska na nowego prezydenta!

  • Joanna Headczyk napisał(a):

   Arek Kondratowicz Tusk już był, zasłużył się mega-kłamstwem, kombinatorstwem i mega- pychą fundując swojej partii jeszcze gorsze wyniki wyborcze niż mogłaby uzyskać bez pchania łap mściwego Donalda (jak Duda miał nominację, Tusk zamiast na imprę zadekował się przy listach wyborczych i ludzi Schetyny przerzucał po przekątnej po Polsce; tak więc w okręgach gdzie do tej pory mieli sukcesy pojawili się obcy: tuskowicze). PiS i Duda mieli część swojego elektoratu, ale spora część to ludzie spoza tego grona. Skoro oddali głos na Dudę czy PiS- znaczy to, że już wtedy nie chcieli tego głosu oddać na Komorowskiego czy PO. Po czasie sytuacja jeszcze bardziej się wyklarowała: PO, Nowoczesna i inny plankton totalnie straciły kontrolę nad swoim zachowaniem i zagłosowanie dzisiaj na nich graniczy z obłędem. Aktualnie jest wrzask, ale wystarczy nie oglądać TVN-u, żeby trzeźwo oceniać rzeczywistość, a w przejrzystym powietrzu Tusk nie ma szans. Nie wierzyłam kiedyś jak bliska osoba opowiadała o Tusku, że jest chory na władzę, kawał chama i oszusta. Czas pokazał, że to – niestety- prawda. I szkoda..

  • Arek Kondratowicz napisał(a):

   Joanna Headczyk Doprowadzenie do upadku obecnego rzadu jest proste. Oni nie zakladaja, ze sytuacja gospodarcza na Swiecie moze sie pogorszyc, a to dosc prawdopodobny scenariusz. Wystarczy tez ze dojdzie do jakiejs spektakularnej porazki, a dodatkowo wyplynie kilka kompromitujacych nagran. Co do Tuska to nie trzeba mnie przekonywac, mam o nim jak i o jego mocodawcach fatalne zdanie. W 2011/2012 probowalem doprowadzic do reform strukturalnych w Polsce i zakonczenia wojny polsko polskiej… wyslal na mnie seryjnego samobojce. Znam tez niemieckie plany wobec Polski i to chyba jedna z najgorszych opcji dla naszego kraju.

 6. Michal Kutyla napisał(a):

  Dukaczwski? O kurr..

 7. Krzysztof Kordalewski napisał(a):

  Hej wio wiśta wio. To by sobie dobrał .

 8. Mieczysław Kacperski napisał(a):

  Szkoda że Korwin przyrżnął głupa,a naiwni sympatycy tego nie zauważyli lub nie chcieli zauważyć.Nie będzie to ani Dukaczewski ani Smolar ale ludzie związani z tym środowiskiem,wpatrzenie w wodza zwalnia od myślenia?

 9. Jadwiga Kunert napisał(a):

  Resortowe dzieci?

 10. Andrzej Fijalkowski napisał(a):

  a co pan ma do Dukaczewskiego ??

 11. Joanna Klymiuk napisał(a):

  proponuje pana Michalkiewicza i pana Andruszkiewicza

 12. Józef Kowalik napisał(a):

  Ziemkiewicza też tam wezmą skoro tak się na niego powołują ,no i oczywiście Warzycha będzie zdawał relację o czym plotkuje się na mieście ( sławne pewne źródło redaktora)

 13. Andrzej Michałek napisał(a):

  Co bardziej jest oczywiste z veta PADa, że zła ustawa o reformie czy ochrona przestępców w togach.

 14. Wanda J. Lipka napisał(a):

  Panie Michalkiewicz, kabaret nie powstydziłby się pańskiej swady i zręczności w wypowiedzi! Delikatnie obnarza Pan mechanizmy polityki. Nic nie jest tym, co nam się pokazuje. Ciekawa jestem, ile osób zrozumie głębię pańskiego przesłania? Z tego co wywnioskowałam, jest Pan przenikliwym obserwatorem i analitykiem. Rzeczywiście, te 80 stron, naprawy sądownictwa… Czy Kowalski je przeczytał i zrozumiał ?itd…. itd… Maszyna w ruchu!

 15. Marek Bystrzewski napisał(a):

  Uważam, że Duda jest zdrajcą, że on gra na rozbicie i zniszczenie rządu i PiS oraz osobiście p. Kaczyńskiego i na przywrócenie PO do władzy, a w dalszej perspektywie, na zrobienie z Polski Judeopolonii vel Polin, wypłatę Żydom gigantycznych nienależnych odszkodowań i zainstalowanie w Polsce „szlachty izraelskiej” w liczbie 3,3 miliona Żydów, jak sami o tym piszą.

  Żydofil Duda dogadał się z żydokomuną i folksdojczami.
  O ile od samego początku nie był ukrytym zdrajcą żydowskim z Unii Wolności.

  Teoretycznie teraz to Kaczyński nie ma wyboru i powinien usunąć Dudę z życia politycznego metodami specjalnymi…

  Aresztowanie Dudy za zdradę nie wchodzi w grę, gdyż wiązałoby się z kompromitacją Polski i znacznymi stratami politycznymi na arenie międzynarodowej, ze skompromitowaniem idei Międzymorza, utratą wsparcia USA, itd.

  Ale pasztet. Ależ się wślizgnął zdrajca jeden i wżarł się w żywe ciało Polski.
  Oczywiście Kaczyński tego nie zrobi i będzie trwał sparaliżowany w nadziei aż do końca.

  Co prawda, Jackowski miał w styczniu wizję, że na jesieni w Sejmie będzie wielka żałoba. Nie powiedział tylko, po kim.
  Sytuacja jest typu albo – albo. Albo Duda albo Kaczyński.
  Faktycznie, nieszczęśliwy jest ten nasz Kraj.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


5 miliardów nadwyżki budżetowej

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia


Nauka o kościele według Soboru Watykańskiego II

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon


Idźcie i głoście – reportaż

Relacja z XXXIII Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego, prowadzonej przez Księży Michalitów w lipcu 2017 r.


Uroczystości pogrzebowe ks. bp. Kazimierza Ryczana

Kielce, 19.09.2017


Spotkanie RRM w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu

18.09.2017