Eurorealizm: dobry Europejczyk powinien być przeciwnikiem Unii Europejskiej!

25 czerwca 2014 | | Opinie i komentarze, Pozostałe, Z Unii Europejskiej.

Wyszukaj: PE Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz


  • Jacek Irys

   MojSymapatyczna Pani Hanno Elzbieto! Wchodzac na pole inteligencji, co smiem zauwazyc, nalezy brac pod uwage przydatnosc inteligencji danego delikwenta do proponowanych zadan! Mnie fascynuje cos zupelnie innego, a jest to kraj o ktorym bardzo malo sie mowi, a ktory moze sluzyc przykladem inteligetnych rozwiazan. Jest to Norwegia! Poznalem ten Kraj, moze nie na tyle dobrze, zeby myslec podobnie jak o Polsce. Nie mniej, podaje sie za Norwega, gdy pytanie dotyczy inteligencji. To, ze Polska wyglada tak mizernie, nalezy miec pretensje do Boga. Prosze nie zrozumiec mnie zle,ale takie konkluzje nasuwaja mi sie, gdy mysle o Biblii. Winiac Boga za niepowodzenia Polakow, doszedlem do wniosku, ze Bog stworzyl Raj na terenach Polski. Jak wiadomo, Adam i Ewa zostali wypedzeni z raju, gdzie przyczyna byl waz i jablko. Inaczej kuszenie! Dzisiaj tez mamy Ewke i Adasia i nic sie nie zmienilo od czasu wygnania z Raju. Pytanie, na ktore jest jedna odpowiedz, to wygnancy nie mogac trafic do Nieba, trafili do Piekla. Tam splodzili dzieci, ktore odebral i pomogl wychowywac Szatan! Nie dziwmy wiec sie, ze mamy tak malo Boskich przykladow do nasladowania. Wiadomym jest, ze Szatan ma sklonnosci do nadmiernego rozrastania sie i stad tylu szatanskich misjonarzy na naszej Planecie. Szatan ma te przewage, ze nagradza swoich poplecznikow za ich zycia. Bog dopiero bedzie sadzil i karal, a takze nagradzal, co czlowiekowi bez inteligencji, jest nie do przyjecia! Szatanskie nagrody calkowicie zabijaja zdolnosc myslenia czlowieka i stad mamy nominacje polskiego degenerata w piekielku, ktore kusi niczym jablko. Smak jest bardzo dobry, ale pozbawiony innych barw! Tez jestem w jakims stopniu zarazony kolorystyka zycia w tych diabelskich spolecznosciach, gdyz zadze ktore siedza we mnie, chca pozbawic praw samego Boga do osadzania. Chcialbym juz, natychmiast mordowac tych od Belzebuba, wiec, nie kieruje sie rozumem, a emocjami! Szatanom nie zalezy nawet na swoich czlonkach Piekiel, gdyz maja ich pod dostatkiem. Szatanom zalezy na naszych emocjach, ktore z taka gorliwoscia pielegnuja i podsycaja! Ogien, zeby sie palil, trzeba dokladac paliwo! Ja wracam do Norwegii!To jest moja wypowiedz w temacie o inteligencji!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach