Wszystko w temacie: ŚDM

W górę serca!

14 października 2016 | | Wiara i religia.

Mija coraz więcej czasu od Światowych Dni Młodzieży, pomimo tego młodzi ludzie zbierają się w różnych zakątkach Polski, aby podziękować Bogu za ten niezwykły czas. Poprzez pielgrzymi trud, śpiewy, tańce, modlitwę uwielbiają Boga, umacniają swoją wiarę i poczucie wspólnoty. Ci, którzy nie chcieli zatrzymać się tylko na wspomnieniach z lipcowych wydarzeń, przybyli między innymi na • dalej »

Wyszukaj: mlodzi mlodziez reportaż ŚDM

Światowe Dni Młodzieży we Wrocławiu

5 października 2016 | | Wiara i religia.

Uczestnicy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie odwiedzili również Wrocław. Wspólna modlitwa oraz zabawa były okazją do podzielenia się doświadczeniami chociażby z tego, jak przeżywana jest przez nich wiara w krajach ich pochodzenia. Refleksje były tym cenniejsze, że wśród pielgrzymów znalazła się grupa dwustu prześladowanych za wiarę katolików z Iraku.

Wyszukaj: mlodzi reportaż ŚDM Wroclaw

Wyszukaj: dziękczynienie Gdansk homilia kard. Zenon Grocholewski mlodziez msza św ŚDM

Światowe Dni Młodzieży w Bardzie Śląskim

4 września 2016 | | Wiara i religia.

Młodzi z całego świata poza uczestnictwem w głównych wydarzeniach ŚDM w Krakowie, spotykali się w polskich parafach. Tak też było w Bardzie Śląskim, gdzie w duchu radości i pokoju pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży dzielili się intencjami oraz doświadczeniem wiary.

Wyszukaj: Bardo Śląskie mlodziez reportaż ŚDM

Wyszukaj: czuwanie Jasna Góra rocznica ŚDM

Wyszukaj: komentarz podsumowanie ŚDM Witold Gadowski

Wyszukaj: pielgrzymi rozmowa ŚDM wiara

Światowe Dni Młodzieży całkowicie zawiodły pokładane w nich nadzieje przez Propaganda-Abteilung!

5 sierpnia 2016 | | Felietony, Opinie i komentarze.

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o karygodnych błędach w pracy operacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych i ruchów postępackich w walce z „faszystowskim Kościołem polskim”, także o przygotowaniach WSI do odpalenia „kolejnych frontów” w walce z rządem Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, o priorytetach Naczelnika Jarosława Kaczyńskiego, które mają ukształtować przyszłe pokolenia Polaków, by • dalej »

Wyszukaj: felieton komentarz ŚDM Stanisław Michalkiewicz

Wyszukaj: Jacek Bogucki rolnictwo ŚDM wywiad

Wyszukaj: bezpieczeństwo Jarosław Zieliński ŚDM wywiad

O kradzieży pamięci i tradycji

2 sierpnia 2016 | | Opinie i komentarze.

Zakończyły się Światowe Dni Młodzieży, ma miejsce także kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Stanisław Janecki komentuje głosy ludzi związanych ze środowiskami lewicowymi, którzy przypisują sobie role spadkobierców tradycji. Te same osoby jako pierwsze odnosiły się do słów papieża Franciszka, kiedy ten wizytował w Polsce. Jak można określić tego typu metody?

Wyszukaj: komentarz pamięć Powstanie Warszawskie ŚDM tradycja

Wyszukaj: Grzegorz Braun manipulacja media ŚDM tvn

Wyszukaj: Franciszek I homilia msza św Papież pielgrzymka ŚDM