Gen. Błasika nie było w kabinie TU-154m

16 stycznia 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: gen. Andrzej Błasik lot Piotr Falkowski samolot Smoleńsk wywiad

Polski Punkt Widzenia – Piotr Falkowski

http://www.youtube.com/watch?v=R3UjfXjbiBA


  • PawełP1

   Od początku wersja z Generałem Błasikiem w kokpicie była dla mnie jakaś dziwnie niezrozumiała,ale dzisiaj patrzę na tę katastrofę nie jako zbieg niekorzystnych okoliczności,ale zorganizowana akcja polskich i rosyjskich służb celem zakłócenia uroczystości w Katyniu.W Międzynarodowym centrum meteorologi zapisana jest pogoda dla każdego miejsca na Ziemi,bo jest to system naczyń połączonych.Największe komputery dokonują obliczeń i prognozują pogodę na kilka tygodni a nawet miesięcy w przód,ale z 90-cio procentową pewnością pogodę można przewidzieć na 7 dni.Na 10.04.2010 prognoza pogody w Smoleńsku mówiła że między godziną 10tą,a 1wszą temperatura spadnie do 1 st.C , wilgotność wzrośnie do 98%,a widoczność spadnie do 0,5 km,prędkość wiatru 10,8 co znaczy że wystąpi gęsta mgła.Tak to jest zapisane w historii pogody w centrum meteorologi.O tym że będzie mgła musieli wiedzieć organizatorzy lotu z Prezydentem na pokładzie,oraz uroczystości w Katyniu.Tak więc może się wydawać dziwne że wystąpiła mgła ,gdy lądował samolot,ale inaczej sprawa wygląda gdy ktoś planował aby samolot lądował ,gdy wystąpi gęsta mgła.Stąd tyle kłamstw i dziwnych okoliczności które nagle wystąpiły w wielkiej skali naraz.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.