Głos Polski – 07.03.2013

9 marca 2013 | | Felietony, Pozostałe.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz wotum nieufności

Antoni Macierewicz


  • 01021939

   Czy zwróciliście państwo uwagę nad czym dyskutuje się w mediach o tablecie,natomiast nic nie mówią o istocie sprawy,a istotą sprawy jest nieudolność rządu i jego klakierów ujęta w 12 punktach wygłoszonych w izbie parlamentarnej.Czy Premier odniósł się do tych zarzutów lub przewodniczący KP Grupiński czy pozostałe ugrupowania, przecież dobitnie widać że temat nieudolności tego rządu jest nieistotny, istotne jest to by PIS nie przejął rządów bo jest więcej niż pewne że nastąpią rozliczenia.PO stanowi dla lewicy i pozostałych popleczników mętną wodę w której niektórym łatwiej się poruszac bo nie wszystko jest widoczne,natomiast ja wolę czystą wodę którą stanowi ugrupowanie PIS ponieważ historia dobitnie wskazuje nam że w okresie powojennym mieliśmy 2 lata rządów PIS gdzie stopa życiowa była na przyzwoitym poziomie,czy to porównanie nic nam nie mówi.A więc mówi jedno że wszystkie dotychczasowe powojenne rządy nie były zainteresowane dobrem przeciętnego Kowalskiego a tylko swoim i swoich najbliższych,stąd brały się kryzysy które trwają do chwili obecnej.Stąd też brak odpowiedzi na stawiane zarzuty bo one są nie do obrony.W panelach dyskusyjnych również nie podejmuje się tego tematu bo stanowi niewygodny temat dla rządu obnażający jego osiągnięcia.Polski rząd w okresie międzywojennym mimo poważniejszych trudności dokonał wiele wspaniałych przedsięwzięć gospodarczych,ten rząd mimo poteżnych środków z UE przetrwonił wszystko i doprowadza kraj i społeczeństwo do skrajnego ubóstwa,czy taki rząd zasługuje na poparcie?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016