Głos Polski – 5.02.2015

6 lutego 2015 | | Felietony, Opinie i komentarze.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz felieton

Antoni Macierewicz


  • 01021939

   Panie Antoni czy tego nie widać że jesteśmy blisko Ukrainy nie tylko geograficznie lecz również i poglądowo.Nikt z obecnie rządzących nie jest zainteresowany dobrem narodu lecz tylko własnym i swoich najbliższych.Spójrzmy na to z perspektywy zwykłego Kowalskiego dlaczego idzie i wybiera zło,bowiem to zło obiecuje złote góry a jak dorwie się do władzy to olewa wszystkich Kowalskich najważniejszym jest własny nos poza nim niczego nie chce widzieć ani słyszeć.Nie wierzę w wygraną B.Komorowskiego bo jak dotychczas społeczeństwo nie poznało jego życiorysu i jego rodu,znają jednostki dla których taki człowiek zobowiązany jest pracować i czyni to najlepiej jak potrafi,natomiast warto zapytać co zrobił dla narodu i Polski?

  • Niewygodna prawda dla POPiSu

   No tak jesteśmy blisko faszystowskiej ukrainy,która hołduje mordercom i faszystom takim jak Bandera morderaca Polakich cywilów na Kresach,z którego nasi pseudo przyjaciele robią bohatera narodowego i stawiają jemu pomniki za wyrżniecie ponad 100tys polskich cywili kobiety,dzieci i starców na Kresach i spacyfikowanie 78 polskich wiosek,! Dla tego o tym nie mówimy i nawet nasze władze nie chcą przeprosin od faszysty Poroszenki! Co to za Polacy,którzy bratają sie z tymi faszystami najwiekszymi mordercami Polaków Na pohybel nacjonalistycznej Ukrainie ,a na zwyciestwo separatystów żeby rozje….ali tą faszystowską Ukrainę a przyszły prezydent daj boże niech nim zostanie Paweł Kukiz odbierze od ukraińców Polaki Kijów gdzie robią sobie parady Ukraińcy na cześć Stepana Bandery mordercy i faszysty polskich cywili i nawet nasze władze na to nie zareagują,to jest hańba!!! Mówienie non stop o Katyniu ,a nie wspomnienie o mordach 100 kroć gorszych na Wołyniu, te dzieci nabijne na pal,albo rozrywane modlili sie o kólke w główke żeby meczarnie ich zakończyć NKWDowcy musieli strzelać Polskim żołnierzą w głowę a ukraińcy faszystowcy robili to z rozkoszą! To co ci faszyści wasi i Marcinkiewicza bracia robili z polskimi dziećmi:
   Ukraińcy rozrywali polskim dzieciom buźki wyrywając dolną szczękę, a torturę polegającą na rozrywaniu dzieciom nóżek nazywali polskim orzełkiem. Ukraińcy nadziewali polskie dzieciaczki na sztachety w płotach, to była ich ulubiona rozrywka upajać się patrząc na wielogodzinną heroiczną śmierć takiego dziecka w ogromnych męczarniach.
   A bul Komorowski ani ten jego waleń nie zapalił i nie zapali nawet świeczki w oknie swojego pałacu dnia 28. lutego – umownej dacie rzezi wołyńskiej. A czy PiSowcy ją zapalą?!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?