Grzegorz Braun: Anglosasi popychają nas pod ciężarówkę z gruzem

14 sierpnia 2016 | | Wykłady.

Wyszukaj: Grzegorz Braun Rosja Ukraina wojna wykład

Znów powraca temat wojny na Ukrainie. Nowa operacja przeciw Rosji ma się rozpocząć jesienią tego roku. Szykowana dla Polski rola jest niezwykle niebezpieczna, dlatego przypominamy wykład Grzegorza Brauna, gdzie za pomocą kart historii reżyser wyjaśnia komu najbardziej zależy na naszym udziale w wojnie.

Jego zdaniem odradza się Polska narodowa, katolicka, którą nasi wrogowie chcą jak najszybciej złamać. Wystarczy wymordować tę część młodzieży, która bierze udział w patriotycznych marszach. Drugi Katyń czy Palmiry jednak nie przejdą, więc należy znaleźć sposób, by młodzież sama chciała zginąć. Najlepiej, walcząc w lokalnej wojnie, która nas rzuci na kolana, nie naruszając przy tym stabilności Rosji czy Niemiec. W tym celu nasi wrogowie mogą pokusić się o szereg prowokacji.


 • To już koniec polskiej demokracji?
  • Lechita

   która z kolei akcja zapowiadana przez tego oszołoma miała się skończyć wojną. On drze tą japę o tą Polskę kATOLICKĄ po to by ludźmi manipulować. biskupi nie raz zrobili nas w chuja na czele z papieżem

   • toldix

    Niestety ale gosc ma DUZO racji. Taka smutna prawda. Ruchaja nas ostro od lat. Kazdy kto siedzi w temacie wie o tym.

  • kibic

   Jeśli PiS będzie chciał wciągnąć młodych Polaków do wojny z Rosją. Pierwsze co trzeba będzie zrobić to wysłać na nią w pierwszej linii – A. Macierewicza a zaraz za nim – J. Kaczyńskiego. Polacy chyba nie są, aż tak głupi aby iść na nie swoją wojnę tylko w interesie żydów z USA i Zachodniej Europy. Putin ma rację, obalenie legalnie wybranych władz na Ukrainie było prowokacją CIA, a to w celu stopniowego okrążenia Rosji przez NATO i pozbawienie jej interesów posiadanych na Ukrainie, co w praktyce czyni Rosję bezbronną.

  • Pawel

   Oj Panie Grzegorzu mialem Pana za goscia z inteligencja. Prxykro mi patrzec na glupoty wypisywane na portalach szczucia mlodych ludzi przeciwko innym narodom. Wszystko to pokazuje jak plytkim czlowiekiem Panasonic jest. Dopisywanie patriotyzmu oraz mieszanie kosciola ktory ugrzezl w zeszlym stuleciu chyba nie jest najmadrzejsze. Ludzi uklady takze koscielne wolaja o pomste do nieba tak jak z in vitro wiadomo kto na tym korzystam. Ludzi obudzcie sie tu jest potrzebna polityka zagraniczna. Zmiana w podatkach I prawie Polskim. W konstytucji wszyscy maja rowne prawa. Czy bylo tak kiedys w Polsce???? Przejzyjcie na oczy. Abym ja lubie moje dzieci mogly kiedys po wrucic do kraju.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  Grzegorz Braun: Anglosasi popychają nas pod ciężarówkę z gruzem


  Nasze nowości

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską