Grzegorz Braun z wizytą w Berlinie

11 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Berlin Grzegorz Braun spotkanie

Spotkanie


  • Jacek Irys

   Reasumujac. Mali (niscy) ludzie zrobili ogromne zmiany w historii! Napoleon, Hitler, Putin. Mozna powiedziec, ze wystepowali i wystepuja ONI przeciw tej samej zarazie, ktora uwlacza czlowiekowi! Oni wszyscy sa jednakowo potepiani, bo! Napisze prosto. Czlowiekowi nie przystoii myslec inaczej, jak to dyktuje zaraza. Mowiac jezykiem religii, diabel musi istniec, gdyz pierwsi zostali wypedzeni z raju i w zwiazku z tym, NIE MA RAJU, do ktorego dazy czlowiek. To wszystko sie dzieje za sprawa szatana! Czlowiek rozumny, powinien zwalczac zlo! To, ze dzieje sie inaczej, swiadczy o tym, ze NIE MA LUDZI ROZUMNYCH, a diabel nadal kusi tym jablkiem! Prosze zwrocic uwage, ze Putin odrzucil polskie jablka, za co jest uwazany, jak jest, ale to moze tylko swiadczyc o tym, ze diabel jest juz w obledzie. Czlowiek zamiast przylaczyc sie do tych, ktorzy walcza z Diablem, jakos nie moze sie zdecydowac, wiec moje stwierdzenie, ze nie ma ludzi rozumnych, znajduje potwierdzenie w faktach; Prosze mi wybaczyc te parafraze, gdyz widzac tylko dwa bieguny tj zla i dobra, czlowiek zapomnial o tej trzeciej mozliwosci, co okresla RAJ. Ustawiajac sie po jednej ze stron, skazani jestesmy na wojne. Strona dobra oferuje tylko mityczny Raj, a strona zla, juz daje to przyslowiowe zlote jablko i stad zwolennicy diabla nie maja dylematu ida do piekiel na zawolanie diabla, gdzie w przypadku zwyciestwa diabla, trafia do tej samej gotujacej sie smoly co czlowiek! Smiesznosc ukazywana przez naiwnych sprowadza sie tylko do pochwal diabla, gdzie oni sami w historii ludzkosci sprowadzaja sie do bycia tylko narzedziem. Niby maja rozum, ale nie uzywaja GO. Krzyk rozpaczy takich jest bardzo glosny, gdy ten umilowany diabel, odbierze im to zlote jablko, co jest slychac coraz czesciej.

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   W sierpniu 2009 nad m.Czarnym spotkali się dwaj prezydenci (Żydzi) w ramach kontynuowania ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Dla realizacji tej historycznej polityki w Polsce mamy STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE. W Rosji ta polityka pozostawiła po sobie znak pamięci w postaci ŻYDOBOLSZEWIZMU,który w działaniu przejął rosyjski rasizm.Ten rasizm opisał Marian Zdziechowski w WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKĄ.W spadku mamy w Polsce STRONNICTWO RUSKIE.Uzupełnieniem tych wpływowych stronnictw w Polsce jest PRUSKIE.
   Przy napaści na Polskę w roku 1939 agresorzy mieli tą świadomość,na którą liczyli,że mniejszości narodowe żydowska i ukraińska nie będą lojalne wobec Polski.Dziś te mniejszości narodowe,których kolaboranci wojenni byli wobec siebie wrogo nastawieni,zbliżyli się do siebie i funkcjonują jako koalicja ŻYDOBANDEROWSKA.

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Jest problem mniej NAUKI RELIGII,co bardziej NAUKI WIARY,aby bronić wartości wynikających z ewolucyjnych osiągnięć CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
   Doświadczamy CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
   Po rozprawie sadowej powstał taki żart,że warto zostać intelektualista,bo gołymi rękoma można pokonać pięciu policjantów.
   Polski badacz Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na cywilizacje,pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Jest konieczność,aby do której to książki językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych.Będzie pomocny dla rewizji obiegu pieniądza wykreowanego przez EKONOMISTÓW od BRUDNEJ ROBOTY.

  • profesor_

   Hitler nie był niskim człowiekiem jak na warunki ubiegłego wieku był wysoki miał około 178cm

   • Jacek Irys

    Moj blad w ocenie, za co przepraszam, gdyz fotograficzne przekazy daly mi takie zludzenie o Hitlerze. Mozna wiecej dopisac do tej osoby, ale to traci sens w odniesieniu do wspolczesnych, koniecznych uregulowan.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »