Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja
Homilia wygłoszona podczas Mszy św. – Łagiewniki 2011


Nasze nowości

Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

Robią nas w konia

Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

„Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

Piotr Jegliński

Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »

Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki

Prof. Mirosław Ryba – Polski Punkt Widzenia

Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego! Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o „szubrawcach z Trybunału Konstytucyjnego”, także o otrząsaniu się WSI z szoku zerwania kontraktu na śmigłowce „Caracal”, o wykorzystywaniu „proletariatu zastępczego” przez soldateskę, o uroczystościach ekspiacyjnych Polaków na Jasnej Górze w zastępstwie prawdziwych sprawców ich skomunizowania, o powołaniu kolejnego „zespołu smoleńskiego” i kolejnej komisji sejmowej do nieustającego badania każdego przypadku reprywatyzacji • dalej »