Idzie nam Dobra Nowina!

24 grudnia 2015 | | Felietony |

Wyszukaj: felieton komentarz Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz w felietonie z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2015 o tym, jak wielka jest nasza cywilizacja, oparta na religii chrześcijańskiej, prawie rzymskim i filozofii greckiej, a przy okazji – jak wyglądają przyziemne sprawy polityczne w Polsce związane z – oczywiście, że nie… (!) sponsorowaną przez osławionego grandziarza finansowego Jerzego Sorosa – „obroną demokracji” w wykonaniu przegranych wyborczo polityków kryjących się za Komitetem Obrony Demokracji i już przyszłoroczną próbą zmiany politycznego status quo w „polskim regionie UE”…
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Dzień pamięci „Anny Solidarność” – 26 września

Jarosław Szarek, Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Adam Hlebowicz


Nieszczęście polskiej prawicy to brak ideologii?

Krzysztof Karoń – VII Piknik Prawicy w Lądku Zdroju, 23.09.2017


WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI post-PRLowski to jedna wielka AFERA

Grzegorz Braun


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.