Podobne

4 Thoughts to “Jabłonowski, Kaczyński i…Ogórek „pokazali jaja”

 1. Majchrowski a skąd to wiesz, że tak było? Bo ci tak Olszański opowiedział? Druga strona mówi, że było inaczej, że Olszański zaczął tę awanturę. Na filmie nie widać ani nie słychać tekstu o ruskim agencie, a nawet jeśli, to nie upoważnia do bicia kogoś w głowę. To jest pobicie, facet nie był agresywny, odchodził, a Olszański za nim szedł i uderzył go w głowę, jak bandyta.
  Będzie wyrok jak dwa a dwa.
  Ty zrób tak samo, a pójdziesz siedzieć. A może jeszcze trafisz, że ci ktoś się odwinie.
  Żenada, dwa cwaniaczki na portalu DlaPolski robią poparcie dla łobuza Olszańskiego, który jest autentycznie ruskim agentem wpływu co najmniej, sądząc po jego wypowiedziach i wyczynach, działającym na osłabienie obronności Polski (w wulgarnych słowach nawołuje Polaków do wypędzenia wojsk USA z Polski), itd.
  Bardzo ciekawa postać, rzeczywiście, kłamca, oszust, łobuz, szkalownik Żebrowskiego, ruski agent wpływu, ze związkami z Palikotem w przeszłości, a więc z WSI (według wikipedii).
  Trzeba być naprawdę frajerem, aby tego nie widzieć i go promować, albo takim samym agentem wpływu.

  1. serwis

   Zostaliśmy przywołani do tablicy. Krytycznie o Jabłonowskim vel Olszańskim było już u nas prawie rok temu http://www.dlapolski.pl/aleksander-jablonowski-vs-leszek-zebrowski-masakra
   Zaprezentowany jest tu przegląd tygodnia, dosyć subiektywny, każdy ma swoje racje i to szanujemy. Pan po lewej nie nadaje na tych samych falach co Olszański, po prawej rozpływa się w zachwycie po tym co ten człowiek uczynił. Jesteśmy tu po to, aby prezentować szerokie spektrum wiedzy i opinii, nie cenzurujemy. Pana komentarz jest tego dowodem.

 2. Poza tym Olszański ma jeszcze inne, ciekawe wyczyny na koncie, na youtube i Facebook-u. Ubliża ludziom na lewo i prawo, grozi, że znajdzie w realu i wydłubie oczy, że wbije pięścią nos w mózg (sic!), że wykorzysta wszystko, czego go nauczono.
  Grozi ludziom śmiercią (sic!).
  Wasz idol tak robi zupełnie na poważnie. Są zrzuty ekranu, jakby co, to nie są pomówienia.
  Zachwycajcie się dalej bandytyzmem i promujcie go dalej.

 3. Jesli go zeczywiscie wyzwal od ruskich agentow , to slusznie sie zachowal. Czas na powrot odpowiedzialnosci za to co sie mowi.

Dodaj komentarz