Jak jest z Polską?

1 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Grzegorz Braun Polska rozmowa

Grzegorz Braun


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   POLSKA MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko bardziej globalnie niż to opisywał Feliks Koneczny :https://www.youtube.com/watch?v=DGy6dFk1Xlc.
   Do walki z chrześcijaństwem powstał judaizm rabiniczny.Z czasem okazało się,że dla tego judaizmu od ateizm jest gorsze chrześcijaństwo..Stąd do walki z wartościami CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ powstała ŻYDOBOLSZEWIA dla realizacji globalistycznej idei bez NARODU i RODZINY.Miała swoje źródła finansowania,stąd o ten element powinna być wzbogacana historia sprawowania władzy.Tym bardziej,że ta historia sprowadza się do zbrodni i masowych mordów.ŻYDOBOLSZEWIA przejęła w działaniu rosyjski rasizm,któremu wyrósł konkurent w postaci rasizmu niemieckiego,NAZIZM.Stąd udział w walce zła ze złem.
   Dziś mamy WOJNĘ O PIENIĄDZ.Wobec zadłużonego dolara powstała antydolarowa egzotyczna koalicja rosyjsko-chińska.Dla jej osłabienia potrzebne są destabilizujące rewolty.Klasyką dla takich działań jest ŻYDOBANDERYZM na Ukrainie,w który wkomponowana jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Znów mamy do czynienia z walką zła ze złem tylko inaczej.
   Dla Polski jest problem jak wyjść z PUŁAPKI kolejnej ekonomicznej utopii,to jest GATT i globalnego wolnego handlu.W strefie dolarowej stała się podstawą dla EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU.Polską racją stanu są wartości wynikające z CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.Z tym związana jest jakość : NAUCZANIA WIARY!!!

   • Mieczysław S.Kazimierzak

    Treść tego komentarza zamieściłem na Forum POLITYKI „najważniejsze tezy expoze Ewy Kopacz” pod stwierdzeniem,że zabrakło jak wyjść z PUŁAPKI.

  • Jacek Irys

   Wysluchujac bredni Kalisza w tv „Swiat sie Kreci” o tym jak to biedni sa politycy, zaczolem sie zastanawiac nad problemem. Wnioski, ktore wyciagam sa poniekad uzasadnione, gdyz taki adwokat zarabia kilka krotnie wiecej niz polityk! Wiec co robi Kalisz w polityce? Jest takim samym adwokatem, co politykiem i czlowiekiem, DUREN! Ogladajac tv, czytajac media i rozne tam wypowiedzi w internecie, to Polacy sa idealnie przeszkoleni do polityki. Szkoda, ze za duzo politykow do proponowanych etatow! Nie dziwie sie, ze najwyzsze stanowiska sa obsadzane tymi, ktorzy w bezpardonowy sposob dopchali sie na listy wyborcze. Sa tacy, ktorzy przebrali sie za dziewczynki czy zmienili swoja orientacje seksualna, sa tez i mordercy i inna swolocz, ktora naucza jak zyc bez etyki z ich moralnoscia! Jedynie Polska nie moze nic powiedziec, chociaz ukazuje, jak bardzo cierpi i krwawi! Fakt, ze jeszcze istnieje, mozna tlumaczyc zgraja wampirow, ktore widza pozywke dla siebie.Kalisz chce wiekszych wynagrodzen dla politykow, a ja sie pytam go i jemu podobnych: CO WYSCIE DALI TEJ POLSCE? Co wyscie zrobili w tym kraju, ze macie czelnosc zadac wiecej?
   PS. Panie Kalisz promocja pedalow nie sluzy dobrym rozwiazaniom dla Polski, potrzeba czegos wiecej, LOGIKI! Ale to takim typom jest obce!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »