Jak Murzyn został ninja – wykład Stanisława Michalkiewicza

2 czerwca 2012 | | Pozostałe, Wykłady.

Wyszukaj: dyskusja edukacja JKM kryzys Stanisław Michalkiewicz

Polska wobec kryzysu

Dyskusja Stanisława Michalkiewicza i Janusza Korwin-Mikkego


  • Jacek Irys

   „Kijem Wisly nie zawrocisz” ale kij jest potrzebny do wygnania swin z ogrodu!
   Sluchajac panow Michalkiewicza, JKM nie ma zadnej alternatywy, gdyz rozmawiaja Oni faktami, ktore sa przedstawiane humorystycznie, ale nie odbiegaja od prawdy, ktorej rysownikami sa politycy z opcji swiatowej, a ktora to polityka ich prowadzi ludzkosc do TRAGEDII. Za malo jest ludzi odpowiedzialnych, a za duzo blaznow, bawiacych sie naszym kosztem! Pozwole sobie przytoczyc blazenade w PE, ktora sie odbyla przy przesluchiwaniu naszej blondynki,Bienkowskiej. Potwierdzili oni stara prawde, ze gdzie jest dwoch Polakow, jezeli mozna tak ich okreslic, to nie ma zgody. Spektakl odegrali wzorowo z tym, ze profesor, pelnym okresleniem, prof. Buzek odegral idealnie role blazna, ktory chcial osmieszyc krola, Bienkowska, co zapewne im o to chodzilo, a do mnie dotarlo jak opisuje. No i ten jezyk, ktorym sie poslugiwali. Godny wylacznie BLAZNA, udajacego, ze zna! Prof. Buzek na tle blondynki, wypadl ponizajaco, za co otrzymal gromkie brawa od spolecznosci europejskiej, ktora egzaminowala blondynke. Jednym zdaniem. Egzamin wypadl celujaco. Blondynka zostala komisarzem. Prof. Buzek blaznem, a my Polacy nadal swiecimy tym samym swiatlem, ktore mozna wykorzystywac na zawolanie! Prosze mi wybaczyc te dygresje gdyz w kontekscie dyskusji Michalkiewicza jak tez JKM, ta europejskosc wyglada mizernie, ale jak juz wczesniej pisalem. Od sklerotykow i przestepcow nie spodziewajmy sie racjonalnych wypowiedzi bo o decyzjach nie chce wspominac.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Zapomniani bohaterowie Zapomniani bohaterowie

  Rozmowy Niedokończone – przedstawiciele Fundacji „Sprawiedliwi dla świata” , Artur Rytel-Andrianik, dr Adam Sandauer

  Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

  Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk