Jezus Chrystus Królem Polski – ks. Stanisław Małkowski i Pan Wojciech Sumliński

18 stycznia 2015 | | Spotkania.

Wyszukaj: Ks. Stanisław Małkowski Pan Jezus spotkanie Wojciech Sumliński

Spotkanie ze znanymi i cenionymi obrońcami Boga, Krzyża i Polski


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   „Królestwo moje nie jest z tego świata…”
   Chrystus dał świadectwo prawdzie do czego doprowadziła żydowska monolatria,jako wzorzec rasizmu.Ten rasizm rozwijał się jako CYWILIZACJA ŻYDOWSKA będąca nastepstwem wybraństwa.Ten rozwój nabrał dynamiki po liście rozwodowym opisanym przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.Jego tezy jako fundament wykształcenia klasycznego :
   I.Badania naukowe pochodzenia religii tak samo ,jak i badania naukowe pochodzenia życia,są z góry skazane na jałowość ignoramus et ignorabimu.
   II.Jak nie może zrozumieć sztuki antycznej człowiek,pozbawiony poczucia artystycznego,tak samo nie zrozumie antycznej religii ten komu brak uczucia religijnego.
   III.Zapal w sercu swoim jasną pochodnię uczucia religijnego,ale zostaw w domu mdły kaganek wyznaniowości,jeśli chcesz ,żeby świątynia religii antycznej pokazała swoje cuda.
   IV.Bóg się objawił w Pięknie,Prawdzie i w Dobru i doskonała jest tylko ta religia,która uwzględnia wszystkie te trzy objawienia w ich całości.
   V.Szczytem dążeń religijnych ludzkości jest chrześcijaństwo w swej najbardziej rozwiniętej postaci.
   VI.RELIGIA ANTYCZNA jest właściwym STARYM TESTAMENTEM tego chrześcijaństwa.

   Dla zwalczania chrześcijaństwa powstał judaizm rabiniczny,a konsekwencją jest uznanie,że od ateizmu gorsze jest chrześcijaństwo.
   W dalszej sekwencji zdarzeń reżyserowanych tą maksymą to ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm dla kreowania bandyckiego historycyzmu mesjasza Karola Marksa.Neomarksizm radykalizuje jego wczesne myśli,a narzędziem okazuje się być EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU,bazująca na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Ekonomii żydowskiej,to znaczy takiej,jak rozumiał ją Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA :
   EKONOMIĘ,KTÓRA NIE SŁUŻY KRAJOWI,W KTÓRYM JEST STOSOWANA NAZWAŁ ŻYDOWSKĄ.
   Zdolność do cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności doprowadziła do ŻYDOBANDERYZMU,który zmilitaryzował handel wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY DO PIENIĄDZ.Chińczyk Song Hongbing proces handlowania wojną i pokojem potwierdził językiem matematyki w historii bankowości od czasów wojen napoleońskich na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
   Polska stała się bastionem CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ,która bazuje na antycznej kulturze greckiej.Aby lepier zrozumieć DRAMAT ODKUPIENIA trzeba przejść przez dzieje ewolucji ludzkiego myślenia w oparciu o TRAGEDIĘ GRECKĄ.W spadku po dziejach od MITOLOGEMATU do FILOZOFOMATU mamy możliwość i konsekwentnie odkrywamy prawa stworzenia i natury mając w świadomości,że jest PRAWDA ABSOLUTNA.

   „Bóg jest Prawdą,kto szuka prawdy szuka Boga choćby sam o tym nie wiedział”,tą filozoficzną myśl pozostawiła po sobie Edyta Stein,siostra Benedykta od Krzyża.Jezus jako Syn Boży nie może być przypisany tylko do jednego narodu,ale w świecie metafizycznym jest królem wszystkich narodów.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz