Koalicja 13 grudnia

13 grudnia 2010 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Bronisław Komorowski RBN Wojciech Jaruzelski

Oto nadeszła chwila spłaty długu jaki zaciągnął lud pracujący miast i wsi wobec jednego z największych bohaterów walk o postęp i demokrację – generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Polska Ludowa pamięta, że to on w latach 1967-1968 wysłał do Izraela najgorszych wrogów klasowych. Polska Ludowa nigdy nie zapomni bohaterskiej interwencji w opanowanej przez faszystów Czechosłowacji. Polska Ludowa chyli głowę za rozprawę z reakcją w roku 1970 i 1981. Takich bohaterów zazdrości nam cała Europa. Takich bohaterów nie powstydziłby się bratni Związek Radziecki. Dlatego też Prezydent Polski Ludowej, Nieśmiertelny Bronisław Komorowski pomny dawnego przewodnictwa Generała Jaruzelskiego Wojskowej Radzie Ocalenia Narodowego postanowił zaprosić go do innej rady – Rady Bezpieczeństwa Narodowego. W ten oto sposób dokonuje się sprawiedliwość dziejowa.

Niestety są tacy w naszym społeczeństwie, którzy oślepieni reakcyjną propagandą nie widzą zasług generała. Te kaczystowskie karły plują ochydnym jadem kłamstw chcąc oczernić nieskazitelną postać jednego z największych bohaterów Polski Ludowej. W tym celu powołali koalicję 13 grudnia. Nieprzypadkowo wybrali ten dzień, święto wolności, święto zwycięstwa demokracji ludowej. Jak co roku przyjdą pod dom generała. Jak co roku będą krzyczeć plugawe hasła i palić faszystowskie znicze. Koalicja 13 grudnia. Przypatrzcie się im dobrze. Dla tych zbrodniarzy faszystowskich nie ma miejsca w Polsce Ludowej – w Polsce zgody i demokracji.


 • 57039394_640

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia