8 marca 2016 | | Tydzień |

Wyszukaj: KOD podsumowanie propaganda

Resortowe Podsumowanie Tygodnia

Poniedziałek. Prokurator IPN zapukał do kolejnego domu. Tym razem do wdowy po Wojciechu Jaruzelskim. Zabezpieczono 17 pakietów dokumentów. Tylko Kaczyński wie kto będzie następny.

Wtorek. W całym kraju odbyły się obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych. Niestety nie obyło się bez skandalu, bo nie zaproszono Bronisława Komorowskiego, który jak wiadomo zawsze pamiętał „o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach tych żołnierzy wyklętych”.

Środa. Lech Wałęsa w wywiadzie na łamach „Die Welt” zapowiedział walkę o swoje dobre imię i gotowość, by stanąć na czele zrywu, „by ratować ojczyznę”. Z kolei na wykopie napisał „Nie chcę, ale muszę. Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda. Problemem moim było i jest jeszcze dziś , że nie mogę często ujawniać prostych prawd.” Na koniec ogłosił się prorokiem.

Czwartek. Prezydent Europy Donald Tusk zaapelował do imigrantów, aby nie przyjeżdżali do Europy. Że też nikt na to wcześniej nie wpadł! „Do not come to Europe” i problem rozwiązany.

Piątek. Ziobro został Prokuratorem Generalnym. 200 prokuratorów przeszło w stan spoczynku. Oto teoretyczne państwo przeradza się w kaczystowską satrapię.

Oddział KOD zaatakował w Suwałkach podczas otwarcia kaczystowskiej wystawy poświęconej armii gen. Andersa.

Prezydencka opona nie wytrzymała kaczystowskiego terroru i się rozhuknęła. Prezydentowi nic się nie stało, co Demokraci przyjęli z nieskrywanym smutkiem. Temu tematowi poświęcone były również okolicznościowe Dwie Minuty Nienawiści w Internecie.

Sobota. Kaczystowska reakcja zarzuciła obrońcom Demokracji, że piątkowe Dwie Minuty Nienawiści były hejtem na Andrzeja Dudę. Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że o żadnym hejcie mowy być nie może, bo komentarze typu „szkoda, że szlak go nie trafił” są nieprecyzyjne. Nie wiadomo o jaki szlak chodzi. Czerwony, zielony, niebieski? Byle nie czarny, to to byłby oczywiście rasizm. Ale tego nie wiemy. Zresztą aktyw KODu to nie Pudzian, aby go pozywać do prokuratury. By żyło się lepiej!

0
0
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Miłosierdzie – miara wyznaczona złu

Rozmowy Niedokończone – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

Krzyż i demokracja

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz 00

Ewangelia wg Św Marka

Czyta Jerzy Zelnik

Ewangelia wg Św Mateusza

Czyta Jerzy Trela

Ewangelia wg Św Łukasza

Czyta Krzysztof Kolberger

NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚW.

Niedziela, 30.04.2017 r. we wszystkich kościołach w Polsce

Abp. Marek Jędraszewski: „Teczki na Baraniaka”

Wystąpienie Metropolity Krakowskiego podczas sympozjum poświęconego abp Antoniemu Baraniakowi – Kraków 24 kwietnia 2017 r. 00

D – Andrzej Duda

Alfabet Jerzego Roberta Nowaka 51

Czy możemy być drugą Szwajcarią?

Jan Wojciech Kubań i dr Jan Przybył – relacja ze spotkania 10

Letter to Macron from Polish democrats

Dear comrade Macron! Short ball. Don’t wait for the end of elections. Come and help ass now, s’il vous plait. Do this without corpse. 20

ZRÓBMY COŚ z tym, ile można o tym gadać

Robią nas w konia – żeby zmienić nasz kraj, trzeba być w sejmie 30

Kontrola cen – Interwencjonizm

Omawiamy skutki wprowadzenia cen minimalnych oraz maksymalnych zarówno na pojedyncze dobra, jak i na wszystkie dobra. Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób! 10

Poziom czytelnictwa w Polsce

Prof. Piotr Jaroszyński dla Radia Maryja 00