8 marca 2016 | | Tydzień |

Wyszukaj: KOD podsumowanie propaganda

Resortowe Podsumowanie Tygodnia

Poniedziałek. Prokurator IPN zapukał do kolejnego domu. Tym razem do wdowy po Wojciechu Jaruzelskim. Zabezpieczono 17 pakietów dokumentów. Tylko Kaczyński wie kto będzie następny.

Wtorek. W całym kraju odbyły się obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych. Niestety nie obyło się bez skandalu, bo nie zaproszono Bronisława Komorowskiego, który jak wiadomo zawsze pamiętał „o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach tych żołnierzy wyklętych”.

Środa. Lech Wałęsa w wywiadzie na łamach „Die Welt” zapowiedział walkę o swoje dobre imię i gotowość, by stanąć na czele zrywu, „by ratować ojczyznę”. Z kolei na wykopie napisał „Nie chcę, ale muszę. Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda. Problemem moim było i jest jeszcze dziś , że nie mogę często ujawniać prostych prawd.” Na koniec ogłosił się prorokiem.

Czwartek. Prezydent Europy Donald Tusk zaapelował do imigrantów, aby nie przyjeżdżali do Europy. Że też nikt na to wcześniej nie wpadł! „Do not come to Europe” i problem rozwiązany.

Piątek. Ziobro został Prokuratorem Generalnym. 200 prokuratorów przeszło w stan spoczynku. Oto teoretyczne państwo przeradza się w kaczystowską satrapię.

Oddział KOD zaatakował w Suwałkach podczas otwarcia kaczystowskiej wystawy poświęconej armii gen. Andersa.

Prezydencka opona nie wytrzymała kaczystowskiego terroru i się rozhuknęła. Prezydentowi nic się nie stało, co Demokraci przyjęli z nieskrywanym smutkiem. Temu tematowi poświęcone były również okolicznościowe Dwie Minuty Nienawiści w Internecie.

Sobota. Kaczystowska reakcja zarzuciła obrońcom Demokracji, że piątkowe Dwie Minuty Nienawiści były hejtem na Andrzeja Dudę. Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że o żadnym hejcie mowy być nie może, bo komentarze typu „szkoda, że szlak go nie trafił” są nieprecyzyjne. Nie wiadomo o jaki szlak chodzi. Czerwony, zielony, niebieski? Byle nie czarny, to to byłby oczywiście rasizm. Ale tego nie wiemy. Zresztą aktyw KODu to nie Pudzian, aby go pozywać do prokuratury. By żyło się lepiej!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Decyzje polityczne a bezpieczeństwo paliwowe

Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z Jerzym Gawędą na temat decyzji politycznych dotyczących bezpieczeństwa paliwowego.

Adam Bodnar (RPO) do dymisji

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

Być ojcem

Bóg pomaga mi być ojcem – Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty, ojciec czwórki dzieci i Jędrzej Odyniec, członek wspólnoty neokatechumenalnej i ojciec szóstki dzieci, o najważniejszej misji, którą się podjęli, czyli do bycia tatą.

Aneksja kultury przez neo-marksistów

Jerzy Zalewski – spotkanie w dniu 21.06.2017 w Warszawie

Absurdalne stereotypy na temat państwowej edukacji i przymusu

Robią nas w konia

Witold Gadowski: „Niepełnosprawny polski premier”

O niemieckiej odpowiedzialności za obozy koncentracyjne, wypowiedzi premier Beaty Szydło, reakcji Donalda Tuska oraz nakręcającej się spirali nienawiści wobec obecnego rządu.

”Stare kiejkuty bez kagańców”

Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

Na Lipę Tuska

Cały postępowy świat obiegły słowa Michała Tuska, który zapytany przed sejmową komisją ds. Amber Gold o swego ojca szczerze, po partyjnemu wyznał: „Razem wiedzieliśmy, że to jest tak, mówiąc kolokwialnie lipa”.

Jak oszczędzają Polacy?

Rozmowy Niedokończone – prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz

Po co nam rachunkowość?

Jaką rolę pełni w prowadzeniu i ocenie biznesu? Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób!

Wojna cywilizacji – kolejny etap

Zbrodnia i atak terrorystyczny…

Grzegorz Braun o książce „Iskry Boże”

Recenzja i premierowe spotkanie z autorem Grzegorzem Braunem

Istnienie Trójmorza jest korzystne dla USA

Jacek Bartosiak – 19.06.2017