KOD miłości, stara opona, nowe teczki i apel Tuska

8 marca 2016 | | Tydzień |

Wyszukaj: KOD podsumowanie propaganda

Resortowe Podsumowanie Tygodnia

Poniedziałek. Prokurator IPN zapukał do kolejnego domu. Tym razem do wdowy po Wojciechu Jaruzelskim. Zabezpieczono 17 pakietów dokumentów. Tylko Kaczyński wie kto będzie następny.

Wtorek. W całym kraju odbyły się obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych. Niestety nie obyło się bez skandalu, bo nie zaproszono Bronisława Komorowskiego, który jak wiadomo zawsze pamiętał „o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach tych żołnierzy wyklętych”.

Środa. Lech Wałęsa w wywiadzie na łamach „Die Welt” zapowiedział walkę o swoje dobre imię i gotowość, by stanąć na czele zrywu, „by ratować ojczyznę”. Z kolei na wykopie napisał „Nie chcę, ale muszę. Kręcę , mataczę, kluczę .Podaję sprzeczne informację .Tak to prawda. Problemem moim było i jest jeszcze dziś , że nie mogę często ujawniać prostych prawd.” Na koniec ogłosił się prorokiem.

Czwartek. Prezydent Europy Donald Tusk zaapelował do imigrantów, aby nie przyjeżdżali do Europy. Że też nikt na to wcześniej nie wpadł! „Do not come to Europe” i problem rozwiązany.

Piątek. Ziobro został Prokuratorem Generalnym. 200 prokuratorów przeszło w stan spoczynku. Oto teoretyczne państwo przeradza się w kaczystowską satrapię.

Oddział KOD zaatakował w Suwałkach podczas otwarcia kaczystowskiej wystawy poświęconej armii gen. Andersa.

Prezydencka opona nie wytrzymała kaczystowskiego terroru i się rozhuknęła. Prezydentowi nic się nie stało, co Demokraci przyjęli z nieskrywanym smutkiem. Temu tematowi poświęcone były również okolicznościowe Dwie Minuty Nienawiści w Internecie.

Sobota. Kaczystowska reakcja zarzuciła obrońcom Demokracji, że piątkowe Dwie Minuty Nienawiści były hejtem na Andrzeja Dudę. Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że o żadnym hejcie mowy być nie może, bo komentarze typu „szkoda, że szlak go nie trafił” są nieprecyzyjne. Nie wiadomo o jaki szlak chodzi. Czerwony, zielony, niebieski? Byle nie czarny, to to byłby oczywiście rasizm. Ale tego nie wiemy. Zresztą aktyw KODu to nie Pudzian, aby go pozywać do prokuratury. By żyło się lepiej!

0
0 • Dodaj komentarz

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Na temat Żydów przyjaznych Polsce

  Prof. Jerzy Robert Nowak 00

  Globalne bezpieczeństwo

  Antoni Macierewicz – Polski Punkt Widzenia 00

  Robi się duszno

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz 160

  Ład monetarny

  Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz 00

  Niezwykle dynamiczny przegląd wydarzeń tygodnia

  Podsumowanie tygodnia – Dorota Kania, Piotr Semka, Piotr Nisztor 01

  Umowa CETA przegłosowana przez Parlament Europejski

  Z parlamentu europejskiego – Urszula Krupa 00

  Iskra Helenki

  Helena Kmieć miała wiele talentów. Rozpoczęła studia na kierunku Inżynieria chemiczna w języku angielskim. Ukończyła szkołę muzyczną. Była również stewardesą. Angażowała się w wiele duszpasterstw młodzieżowych. Każdy mógł na niej polegać. Na początku 2017 roku została zamordowana w Boliwii podczas wyjazdu w ramach wolontariatu misyjnego.

  Uroczystości pogrzebowe Heleny Kmieć

  Mszy pogrzebowej przewodniczył ks. kard. Stanisław Dziwisz. Homilię wygłosił ks. prał. Franciszek Ślusarczyk.

  Masoneria w Polsce – dr Krajski

  Wywiad z najlepszym specjalistą w Polsce od masonerii, który ma odwagę dzielić się swoją wiedzą. Za to uległ w środowisku ostracyzmowi i jego kariera naukowa została zahamowana. 133

  Skąd te PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY żydów w Polsce?

  Prof.dr hab. Bogusław Wolniewicz cytatem z L.Wittgensteina rozpatruje problem dlaczego liczba Żydów jest stale zaniżana i na czym polegają plemienne interesy i oraz żądanie „immunitetu specjalnego”. O myleniu skutków i przyczyn. 40

  Szczepienia – przymus a prawo wyboru?

  Rozmowy Niedokończone – przedstawiciele „STOP NOP”: Justyna Socha i Włodzimierz Pawelec 00

  Kościół jako wspólnota komunii

  Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon

  Człowiek, miłość, rodzina

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz 00