Kolonizacja i dekolonizacja – dwie zbrodnie ZACHODU!

10 stycznia 2017 | | Opinie i komentarze | 4 komentarze

Wyszukaj: Europa imigranci komentarz

Polska nie brała udziału w kolonizacji i późniejszej dekolonizacji Afryki i Azji, nie ma na rękach krwi tubylców… nie mamy zatem moralnego obowiązku aby przyjmować uchodźców z tamtych państw.

Zostawiliście 4 wypowiedzi w temacie “Kolonizacja i dekolonizacja – dwie zbrodnie ZACHODU!

 1. Mieczysław Sierka napisał(a):

  Afryka się wyzwoliła, a w to miejsce kolonialne Eldorado powstało w Europie Środkowej.. Blisko, nie trzeba się wyprawiać przez morza po niewolników, bo sami przyjeżdżają, klimat przystępny, nie ma komarów roznoszących malarię ani muchy tse-tse, a karabiny zastąpił pieniądz.

  • Anka napisał(a):

   Otóż mamy, nakazuje nam to empatia i wiara katolicka. Powinna to Pani wiedzieć (a przede wszystkim odczuwać) skoro jest Pani nawet w konflikcie z synami, zarzucając im niedostateczne spełnianie obrządków katolickich (głównie braku modlitwy przed posiłkiem). Przemawia przez Panią pisowska podłość, zaściankowość i zwyczajny cynizm. Niech się Pani okopie w tym katolsko-rydzykowym świecie i nie uzewnętrznia w przyszłości. Mierzi mnie Pani (wielka litera wynika z mojej kultury, a nie z szacunku dla Pani, bo takowego nie mam)

 2. Longin Wegner napisał(a):

  Wypada tylko potwierdzic !!!!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.


O fenomenie Narodowych Sił Zbrojnych

Leszek Żebrowski


Poznańska 14 zwrócona Warszawie!

Lokatorzy mogą wracać do kamienicy?


Hitler był lewakiem?

Piotr Zychowicz


Jesienne kolory Polski

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o rocznicy 17 IX, stanie polskiej kultury w kontekście nominacji i festiwalu w Opolu, wydarzeniach na Muranowie, mediach publicznych oraz apel do prezydenta ws. raportu WSI.