„Konspira” Braun – Morawiecki cz. II

13 sierpnia 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Grzegorz Braun Kornel Morawiecki

Spotkanie


  • minarchista

   No
   niestety w części trzeciej Pan Morawiecki się już kompletnie
   zbłaźnił… łudziłem się widać na próżno, że od czasów tych ostatnich
   wyborów prezydenckich, w których brał w tym naiwnie new-age’owym duchu
   udział zdołał zmądrzeć – zachodzę tylko w głowę jak ktoś z tak bojowej
   organizacji jaką była Solidarność Walcząca mógł tak lekkomyślnie w
   NWO’owy świat orwellowski zbłądzić (ja rozumiem, że technokracja
   skutecznie potrafi młode umysły uwodzić, ale przez myśl mi nawet nie
   przeszło, iż jest w stanie zwodzić nawet te antykomunistycznie
   dojrzalsze, które na jej kryptokomunizm powinny być przecież
   wyczulone… a tu nic z tego) 🙁

  • Jacek Irys

   Jak trudno zyc wspolczesnym bydlakom!!!
   Ludzkoka moralnosc przez wieki zwalczano naiwnoscia Zydow. Dzisiaj nie majac juz konkretniejszych tematow, te moralnosc staraja sie dobic islamizacja europy, a takze wykorzystac islamistow do zwalczania kosciola kat. Zachowania bydlakow juz nie tylko, ze sa tragiczne, ale i smieszne! Gdy dzisiaj slysze jak senator oskarza PiS o przesladowaniu takiej Sawickiej, ktora niczym prostytutka lamentowala ze sutener zabral jej pieniadze, to rece opadaja. Do tego nalezy dodac, ze ten osiol twierdzi bezczelnie, ze za PO korupcja spadla, to wyjasnia wszystko. Pitera zrobila dobra robote z tym dorszem, czym przestraszyla wszystkich skorumpowanych. Smiac sie czy plakac, a moze olac ich wszystkich i zaczac dzialac? JKM podsunol dla Polski, dla wszystkich dosc ciekawe rozwiazania. Nic nie pozostaje jak zawolac o dopracowywanie dobrych rozwiazan w polaczeniu wszystkich Polakow pragnacych stabilizacji w kraju. Nie trzeba oczekiwac cudow od roznych przybledow, ktorzy umieja tylko liczyc glosy lub czajacych sie niczym zboje przy okraglym stole jak ci dwaj pajace Kwach i lesio, jak tez wielu innych. Prosze mi wybaczyc, ale jakim trzeba byc idiota widzac takie, przyczajone anansy, zeby na nich zamiast splunac, glosowac! Podobnie jest z Rozenkiem, tym od szatana, Urbana. Lansuja go na potege. Ani to czlowiek z jakiegos dobrego towarzystwa, ani to inteligent, ani, ani. Z ogromnym zalem pisze o tym co jest ewidentne, a widzac jakies rozwiazanie, namawiam do glosowania na program JKM, gdyz tylko ON proponuje cos konkretnego, a reszta to tylko rozbojnicy przechwalajacy sie swoim bestialstwem! Tez nie glosowalem, ale teraz koniecznosc, tragedia Polakow nakazuje pojsc do urn w celu przerwania tej parszywej hegenomi wszelkich blaznow, udajacych naprawiaczy Polski. Z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam, ze Polakow podzielono tak, zeby nie mogli sie zjednoczyc. Zabito soldarnosc. Zabito nadzieje na normalnosc, pozostawiajac zlo na wolnosci, ktore nie moze byc nawet krytykowane. Jezeli moge sluzyc rada, to skupmy sie przy urnach oddajac glos na rzecz Polski, a nie na kolejnych bydlakow, oszustow! Wszelkie media, ktore wspolpracowaly z tym talatajstwem, nie moga byc pozostawione bez osadzenia i izolacji od swiata ludzi normalnych. Zeby do tego doszlo, przyszly POLSKI RZAD powinien miec wsparcie Narodu, a nie przestepcow z wyrokami, na ktorych powoluje sie PO! Do dziela Polacy!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji