Ks. Sowa i przyjaciele

10 czerwca 2017 | | Opinie i komentarze | 1 komentarz

Wyszukaj: afera Kazimierz Sowa podsluchy propaganda

Postępowa opinia całego świata należycie przemilczała kolejne nic nie wnoszące taśmy ujawnione przez kaczystowską telewizję publiczną. Chodzi oczywiście o odgrzane niczym stary kotlet nagrania rozmów z restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

A przecież już od trzech lat wiadomo, że nic sensacyjnego w nich nie ma, oprócz brzydkich słów. No bo co to za sensacja, że postępowy ksiądz Sowa mówi otwarcie, że trzeba zniszczyć Gazetę Polską. „Zniszczyć, nie polemizować!” – tę prawdę zna każde polskie dziecko. Oczywiście w imię wolności mediów i Demokracji. Nikogo też nie powinno dziwić, że w jakiejś restauracji ksiądz rozmawia o obsadzie stanowisk w spółkach skarbu państwa. Przecież nie od dziś wiadomo, że rozdział Kościoła od państwa dotyczy tylko ochrony życia poczętego. Każdy zaś ksiądz jeśli tylko jest postępowy i chce przyjmować uchodźców, może być pełnoprawnym uczestnikiem dyskusji na łamach Gazety Wyborczej lub w studiu TVN. By żyło się lepiej!

Zostawiliście jedną opinię w temacie “Ks. Sowa i przyjaciele

  1. Józef Lasocki napisał(a):

    Dla PO-ubeckiej paczki mamy tylko taczki.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Co dalej z reformą sądownictwa?

Daniel Milewski i Paweł Grabowski odnieśli się do reformy wymiaru sprawiedliwości, prezydenckiego weta i protestów „totalnej opozycji”.

Kontrowersyjny komentarz po wecie prezydenta Dudy

Stanisław Michalkiewicz

Demokracja i dobra zmiana w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!