Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Czy 11 listopada dojdzie do prowokacji podczas Marszu Niepodległości? Czy 11 listopada dojdzie do prowokacji podczas Marszu Niepodległości?

Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego

IZRAELSKIE SŁUŻBY odpowiadają za KRYZYS IMIGRACYJNY w Europie? IZRAELSKIE SŁUŻBY odpowiadają za KRYZYS IMIGRACYJNY w Europie?

Grzegorz Braun

“Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (30.09.2016) “Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (30.09.2016)

Publicyści Naszego Dziennika podsumowują wydarzenia mijającego tygodnia

Jak powstrzymać roszczenia niemieckie? Jak powstrzymać roszczenia niemieckie?

Mec. Lech Obara i mec. Agnieszka Zdanowska o sprawie roszczeń niemieckich tzw. późnych przesiedleńców

Jerzy Zelnik wolontariuszem na „Łączce” Jerzy Zelnik wolontariuszem na „Łączce”

Znany aktor zgłosił się, jako wolontariusz, do pomocy przy pracach ekshumacyjnych w Kwaterze „Ł” na warszawskich Powązkach.

Zmiany w rządzie PIS Zmiany w rządzie PIS

Mariusz Błaszczak – Polski Punkt Widzenia

Poruszające świadectwo Irene van der Wende, działaczki pro-life Poruszające świadectwo Irene van der Wende, działaczki pro-life

Nie można zabić dziecka i nadal być tym samym człowiekiem – mówi Irene van der Wende, która w przeszłości zabiła swoje dziecko poczęte z gwałtu. Potem dowiedziała się, że także i jej własne życie zaistniało w podobnych okolicznościach, ale jej matka postanowiła ją ocalić. Z czasem Pani Irene poświęciła się sprawie obrony nienarodzonych.

Czy państwo powinno cenzurować internet? Czy państwo powinno cenzurować internet?

Panel dyskusyjny w Sejmie, prowadzący – poseł Jacek Wilk

Prof. Bogusław Wolniewicz: NOGA NA TWARZ Prof. Bogusław Wolniewicz: NOGA NA TWARZ

Prof.dr hab. Bogusław Wolniewicz reaguje na oszczerstwa jakich dopuszcza się prof. Paweł Śpiewak wobec Polaków. A także o tym, czego brakuje narodowi wybranemu. A co z tym zrobić?

O „czarnym proteście” O „czarnym proteście”

„Czarny protest” – tak określa się głośny ostatnio manifest przeciwko zaostrzeniu ustawy zabijania poczętych dzieci. W jego ramach zapowiedziany jest strajk. Łukasz Warzecha zwraca uwagę na dziwne ruchy ze strony środowisk popierających masowy sprzeciw. Czy zapowiedziany strajk można w ogóle nazywać strajkiem? Kto zapowiada czynny udział? Kogo ewentualnie dotknie?

Będą bronić wagin i macic przed nieubłaganym palcem reżimu PiS-owskiego Będą bronić wagin i macic przed nieubłaganym palcem reżimu PiS-owskiego

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o grożącej nam nowej demonstracji konfidentów Razwiedupra i wyzwolonych pań, którą zapowiedziała na 3 października pani Barbara Nowacka, także o poświęceniu się Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który zamiast poślubić Julię Tymoszenko, zawarł przysięgę z Najjaśniejszą Rzeczypospolitą, o zastępczym proletariacie współczesnych rewolucjonistów, o dyskusji nad duchowym zastępcą śp. arcybiskupa Józefa Życińskiego i o • dalej »

Tragiczny i gorący wrzesień 1939 Tragiczny i gorący wrzesień 1939

Rozmowy Niedokończone – dr Dariusz Kucharski

Medialny festiwal mini-rekonstrukcji rządu Medialny festiwal mini-rekonstrukcji rządu

Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia