Kto może być liderem opozycji?

13 lipca 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: opozycja polityka propaganda

Jak kraj długi i szeroki polscy demokraci zadają sobie jedno pytanie: Czy Władysław Frasyniuk, który ledwo uszedł z życiem z rąk kaczystowskich oprawców zostanie nowym liderem opozycji?

Wszelkie wątpliwości w tym temacie rozwiał jednak tow. Schetyna, który szczerze, po partyjnemu wyjaśnił w TVNie: „Władysław Frasyniuk jest poza polityką. Nie można być liderem opozycji jeżeli się nie jest w polityce.” Tak, dlatego aby uniknąć na przyszłość niejasności w kwestii przywództwa frontu antykaczytowskiego, należałoby powołać specjalną komisję i przeprowadzić egzaminy na lidera opozycji. Stanąć przed taką ludowo-demokratyczną komisją będzie mógł każdy, nawet potwór z Loch Ness. Oczywiście jeśli uprzednio spełni ustalone kryteria: czyli jest w polityce, ładnie się uśmiecha i ma na imię Grzegorz. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Kontrowersyjny komentarz po wecie prezydenta Dudy

Stanisław Michalkiewicz

Demokracja i dobra zmiana w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!

Genocidum atrox

W reportażu prawdę wołyńską przypominają środowiska kresowe. Wiele z nich funkcjonuje poza granicami kraju. Wszystkie doświadczają niepokoju związanego z oficjalnym kultywowaniem pamięci zbrodniarzy, którzy dokonali wołyńskiego ludobójstwa.