Lasek, Tusk, Rogalski – odpowiedź Antoniego Macierewicza

9 maja 2013 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz Smoleńsk wywiad

„Lasek gryzie rękę, która go karmi”. „Mamy do czynienia ze świadomym fałszowaniem materiału dowodowego po to, żeby ukryć prawdę”.


  • Rominio

   Maciarewicz opowiada bzdety , Wszystkie rozumy pozjadał , żydowska klika !
   Persona nongrata Polaski ! Dokąd on zmierza ? Do bardziej napełnoinego żłoba . To przebiegła i psychicznie nieobliczalna bestia . Kąsi każdego kto inaczej myśli .. Feeee.
   Rominio

   • 01021939

    To nie są żadne bzdety,jest to oczywista prawda od której wszyscy popaprańcy chcą wypiąć się fałszem.Psychicznie nieobliczalni są ci którzy zaprzeczają nie zaprzeczalnym faktom.Samolot nie rozpada się na tysiące drobnych kawałków na obszarze ponad 1ha,ciała mają pourywane kończyny w stawach,człowiek leżący pod zwalonym drzewem,osoba z postrzałem gowy czy te fakty Twoim zdaniem to przebiegłość A.Macierewicza czy logika w myśleniu.Szacunek dla tego człowieka zasługuje na najwyższy podziw za upór w dochodzeniu do prawdy która w sferach rządowych na wszelkie sposoby jest mataczona i ukrywana.Komisja Millera nie przedstawiła zadnego naocznego świadka natomiast dokument jakim jest film Anatomia Upadku w przystępny dla każdego sposób przedstawia nam wersję wypadków których nikt nie może podważać jedynie pan Lasek wraż ze wszystkimi klakierami na czele z D.Tuskiem i B.Komorowskim.Pamiętajmy że kłamstwo ma krótkie nogi i wierzę że wcześniej czy póżniej poznamy ją oficjalnie.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.