Podobne

8 Thoughts to “„Lech Wałęsa to jest zero kompletne!”

  1. Obalacz komuny….
    Opuchlizna głodowa,której dorobił się w parlamencie europejskim obalają system zarabiając kilkadziesiąt 1000 € miesięcznie.

    „Ech, Wałęsa, Wałęsa, gdybyś siedział cicho, żylibyśmy sobie spokojnie w PRL. Bez wrogiej Unii Europejskiej, za to w przyjaźni z NRD. I czekaliśmy, aż pojawi się Jarosław Kaczyński, żeby nas wyzwolić” – bo jak podkreśla Tym, Prawo i Sprawiedliwość radzi nam „szybko uwierzyć” w to, że „Wolna Polska zaczyna się po wyborach w 2015 r.”.

  2. Pan Janusz Korwin Mikke od 10.04.2010 jest dla mnie również „kompletnym zerem”! Wtedy to zawiesił na haku swój „przenikliwy umysł”, który szanowałem, a zaczął przemawiać. na określony powyższą datą temat- jak nierozgarnięta pensjonarka!

  3. To jest mniej niz zero bufon arogant cwaniak wiesniak matol imbecyl niedouk sprzedajna swinia czyste szmaciarstwo zreszta nie rozni sie niczym od komorowskiego tuska itp banda zlodzieji i dorobkiewiczow prostakow ktorzy dobro narodowe maja w d…byle oni mieli

  4. Na ten temat powinno się milczeć i nie wywlekać brudnych spraw. To w jaki sposób posłużyliśmy się Wałęsą, jak to było sterowane z drugiego i trzeciego fotela – nasza sprawa. W myśl zasady nie obnoszenia publicznie własnych brudów i tajemnic oraz wywlekania spraw które dzielą. Natomiast obce agentury jeśli im tak bardzo zależy na prawdzie o nas niech odtajnią swoje archiwa i powiedzą jak to naprawdę było z gen. Sikorskim, paktem Ribbentrop-Mołotow i sprzedaniem nas w Jałcie – zanim zaczną się wtrącać W NASZE SPRAWY. Także jednym zdaniem : media milczeć!!! a Lechu na przymusowe leczenie i zakaz publicznych wypowiedzi!!!

Dodaj komentarz