Likwidacja WSI to zbrodnia i hańba!

2 kwietnia 2015 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: Bronisław Komorowski propaganda WSI

Zbrodnia i hańba – w tych dwóch szczerych słowach Prezydent Polski Ludowej Bronisław Komorowski określił likwidację WSI. Dodał też, że miał rację i odwagę, by głosować przeciwko tej podłości, jakiej nie znała historia ludzkości.

Tak, to była wielka odwaga ze strony Bronisława Komorowskiego, by stanąć w obronie przyjaźni polsko-radzieckiej, w obronie prostego, radzieckiego agenta, któremu likwidacja WSI przyniosła wiele cierpienia i łez. Na te łzy żaden ludowy demokrata nie powinien był pozwolić. By żyło się lepiej!









Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Totalitarny program integracji europejskiej

Krzysztof Karoń

Ideologiczne źródła degradacji teatru dziś

Prof. Jacek Bartyzel

O patologiach w sądownictwie

Niezawisłości sędziów i sądów trzeba bronić – to nie podlega wątpliwości. Stanisław Janecki przypomina o tym, zwracając uwagę jednak, że obecna sytuacja jest koniecznością. Czy doszło do jakiejkolwiek weryfikacji środowiska sędziowskiego podczas transformacji z PRL do III RP? Czy pamiętny wybór sędziów TK „na zapas” nie był właśnie próbą ratowania starego stanu rzeczy przed reformami?

Uprzywilejowana pozycja banków w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Arkadiusz Szcześniak – Prezes Stowarzyszenia STOP Bankowemu Bezprawiu, Mariusz Zając – członek zarządu Stowarzyszenia SBB, Agnieszka Kołodziejska – koordynator inicjatywy Nasze Jerycho – mury lichwy i niesprawiedliwości muszą runąć!

Infiltracja ciamajdanu

Służby, mafie i loże