Mają dość „rasistów”. Wolą islamistów!

24 marca 2016 | | Spotkania | 65 komentarzy

Wyszukaj: islam lewica marsz rasizm Warszawa

19 marca ulicami Warszawy przeszedł marsz skrajnej lewicy, której przedstawiciele domagają się otwarcia granic dla islamskich uchodźców.

Ich zdaniem Polska stała się szowinistycznym zaściankiem, który należy jak najszybciej przewietrzyć z rasizmu i ksenofobii, a panaceum są imigranci z Bliskiego Wschodu. Nikt z demonstrantów nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, jak bronić się przed ewentualnymi terrorystami, którzy przybędą do Polski po otwarciu granic. Część z naszych rozmówców uznała, że problemu nie ma, a nawet jeśli jest to nie ma związku z kryzysem imigranckim. Pozostali twierdzili, że obronność i bezpieczeństwo leży w gestii władz państwa i to one powinny wziąć za nie odpowiedzialność.

Zostawiliście 65 wypowiedzi w temacie “Mają dość „rasistów”. Wolą islamistów!

 1. lyashk Sullin napisał(a):

  Paradoks – najmniej rozgarnięty – okazał najwięcej mądrości i przyznał się do prawdy. reszta – głowa pełna frazesów, bezczelność i głupota.

 2. Bolo napisał(a):

  Ręce opadają ! tylko potem niech nie płaczą

 3. kolo napisał(a):

  Niech ci ” madrzy co tak wielbia uchodźców islamskich ” zastanowia sie nie 100 razy a Milion zanim cos powiedzia. bo gadac to kazdy z nas moze duzo a robic gorzej skoro chca miec w polsce to co w Belgi,Paryżu itp i chca byc gwałcone(kobiety,dziewczynki) zabijane itp tego chcemy ?? ginac bo ktos ma nieokiełznane zapedy sexualne, bo wiara ich tak mówi zastanówcie sie nad tym

 4. Andrzej Dymczyk napisał(a):

  Opinie. „Musimy zdać sobie wreszcie sprawę że kredki, marsze, rozdawania kwiatów, dodawanie na portalach społecznościowych filtrów z flagami, trzymanie się za rączki oraz wspólne przytulanie się i opłakiwanie ofiar może i jest trendy ale na pewno nie przerazi terrorystów na tyle, że będą gotowi ze strachu sami się wysadzać w powietrze.” Czytaj więcej na http://pressmania.pl/dla-dzisiejszej-europy-ratunek-jest-jeden-powrot-do-boga-na-kolanach-i-w-pokorze-innej-drogi-nie-ma/

 5. Janek Kowalewski napisał(a):

  Za bety i do Afryki wypieprzyć razem z przybyszami

 6. Janek Kowalewski napisał(a):

  Wiadomość sprzed roku tak w ogóle 🙂

 7. You can go to India or hell

 8. Go there become sex slave

 9. Mariola Hudson napisał(a):

  Hahaha ale ubaw .ci ludzie sami nie wiedza co tam robią na tym marszu Hahaha

 10. Ryszard Tomaszewski napisał(a):

  Czy jeśli tak bardzo wolą islamistów, nie byłoby rozsądniej by do nich się przenieśli? Zyskają podwójnie. Islamistów będą mięć na pęczki i jednocześnie znikną z ich oczu „rasiści”!

 11. Rafał napisał(a):

  naprawdę istnieją tacy naiwni ludzie ?

 12. Danuta Zofia Rodak napisał(a):

  ile dostają za marsz?

 13. Katarzyna Tryzno napisał(a):

  W moje urodziny taka Gomora…

 14. Marek Frąc napisał(a):

  to kurwy trole

 15. Sławek Błaszczak napisał(a):

  Na szczęście większość naszego społeczeństwa ich nie chce. Szczęśliwie muszą to przyznać partie z prawa i lewa. Jeszcze fajniej że i sami imigranci muzułmańscy nie chcą do nas. Tak że wszystko jest na właściwej drodze i jacyś oszołomi z wypranymi mózgami nie powinni tu wiele znaczyć.

 16. Dziewczyno, przywdziej burkę i hajda do ISIS. Tam Cię nauczą prawa islamskiego i pokażą Ci gdzie Twoje miejsce w szeregu

 17. Marcin Betlinski napisał(a):

  Lepszym i tańszym sposobem byłoby wysłanie tych bab do krajów orientu

 18. Stanisław Gajaszek napisał(a):

  Naprawdę trudno to nawet komentować……….

 19. Marek Szapar napisał(a):

  Marsz idiolewakow

 20. Tomasz Rudy napisał(a):

  A gdzie mam się ukryć, jeśli mam dość idiotów? Istnieje jakiś azyl?

 21. gosia s napisał(a):

  Widac ze sa to ludzie uposledzeni..niezdolni do normalnego myslenia. W wiekszosci mozgi wyprane przez jaranie..przyklafd elikwentnej pani podobnej do kobry..

 22. Karolina Woźniak napisał(a):

  Idealny tok myślenia …

 23. Pepe napisał(a):

  Rafał wyjołeś mi z ust . Nie mogę uwierzyć że są ludzie tak naiwni, pozbawieni instynktu samozachowawczego! Może jakiś apel do nich OCKNIJCIE SIĘ !!!

 24. Marek Kuras napisał(a):

  MOZE tak w celu lepszego ubogacenia umiescic na kilka dni w obozie dla uchodzcow ,,,,

 25. Darek Kubik napisał(a):

  Niech się przejedzie do Niemiec cy do Francji jaką ją zgwałcą w kolejarza to szybko jej się odmieni… Albo niech się wybierze na sylwestra do Koln też szybko zdanie zmieni. Takch ludzi powinno sie publicznie chłostać za głupotę i próbę ściągania do Polski widma zagrożeń wojny hybrydowej.

 26. Henryk Lemak napisał(a):

  Stare to jest. Z poprzedniego roku. Szkoda, że prawicowe portale mają w zwyczaju podawanie przestarzałych informacji.

 27. Aldona Kw napisał(a):

  Idiotow nie brakuje

 28. Mateusz Kiszka napisał(a):

  Pseudointeligentny belkot. Szczególnie Pani blondynka w okularach i kolorowej kurtce

 29. Natalie Fabert napisał(a):

  Spakowac i wyslac do krajow muzulmanskich….

 30. Jerzy Kardynał napisał(a):

  Jak się chcą ścierwa parzyć to do agencji wypyerdalać

 31. Jan Jurczyk napisał(a):

  Po powrocie z marszu…

 32. Dorota Przespolewska napisał(a):

  Zamiast mącić w kraju, mogliby od razu wnioskować o objęcie ich pod bezpośrednią kuratelą islamistów.

 33. Tomek Tomasz napisał(a):

  To półmózgi. Sfrustrowani chca zniszczyc wszystko dookoła.

 34. Łukasz Wojciechowski napisał(a):

  To przez wszelkiej maści media „skrajni lewicowcy i inni skrajni” istnieją, budują sobie portfel przez nagłaśnianie tej szkodliwej grupy osób. To media powinno się piętnować, że robią wywiady jak to określił Pan Cejrowski z głupkami, przed którymi należy się bronić. Dają pożywkę szkodnikom, którzy odnajdują się w tym co robią, bo ich głos idzie w świat. Brawo.

  • Piotr Piskorski napisał(a):

   czy brak informacji o skrajnej głupocie powoduje że głupota przestanie istnieć? Czy informacja o głupkach nie powinna spowodować właściwej reakcji w mądrzejszej części społeczeństwa? Chyba to jest rolą informacji aby przekazywać stan rzeczy jakim ona faktycznie jest, prześwietlić i wskazać debili z należytym szacunkiem, unikając zachwalania i potępienia. Rolą mądrych ludzi jest natomiast odpowiednia reakcja i zduszenie głupoty w zarodku.

  • Kasia Kolka napisał(a):

   Piotr Piskorski im mniej sie o czyms mowi, tym mniej to istnieje. Czesto tacy durnie, nie majac odbiorcow, zajmuja sie czyms innym. No bo gdyby nikt ich nie naglasnial, mogliby gadac tylko ze soba…

  • Piotr Piskorski napisał(a):

   Kasia Kolka tylko że ta konkretnie informacja poszła w prawą, nie w lewą stronę odbiorców, gdzie ziarno lewactwa nie obrodzi.

  • Kasia Kolka napisał(a):

   Piotr Piskorski dzisiaj poszla w prawa, wczesniej lewacka propaganda rozdmuchala w swoich kregach. 😉

  • Piotr Piskorski napisał(a):

   Kasia Kolka media liberalne zawsze będą rozdmuchiwać fake-newsy, dlatego unikam jak ognia, czego wszystkim tego samego życzę

  • Łukasz Wojciechowski napisał(a):

   Panie Piotrze słuchał Pan tych ludzi? Gdy zaczęła się wypowiadać Pani, która dostała butelką w głowę, jedyna konkluzja jaka mogła mi się nasunąć wysłuchawszy całości; odnosiła się do siły rzutu. Jeżeli sądzi Pan, że istotnym jest nagłaśnianie tego typu informacji to najwyraźniej ja się mylę.

 35. Przemek Kluska napisał(a):

  Czy w 4:33 to jest Kobra? Od 7 minuty poziom żenady przekracza masę krytyczną 😀

 36. Sid napisał(a):

  Pewnie te panie szukaja bolca z syrii 🙂

 37. Artur Jasiński napisał(a):

  Ja proponuje wysłać ich na próbę do obozu dla uchodżców lub arabii saudyjskiej niech wpierw się dowiedzą czego się domagają .

 38. lewackie glupie urwy ludzkie

 39. Danuta Malowana napisał(a):

  jak można być tak ograniczonym,mają ptasie móżdżki zryte tvn-em.

 40. Anna Tchórzewska napisał(a):

  …czy to towarzystwo z psychiatryka? 🙁

 41. Kontemplyta napisał(a):

  Gdyby jeszcze pogotowie ratunkowe wracające z ochrony tej demonstracji nie uderzyło przy dobrym oświetleniu kobiety na „zebrze” na Nowym Świecie, tak że przejechała 3 metry brzuchem po asfalcie..to bym uwierzył, że lewactwo nie rzuca się na rozum.

 42. Jolanta Darowna napisał(a):

  To nie jest brak wyobraźni ,to celowa ,wymierzona w Polskość i tradycjonalizm działalność …Liczą na to ,że Islamiści zrobią porządek z „katolami” i prawicowym „zaściankiem”. Jeżeli wolą meczety zamiast kościołów ,to muszą również polubić wszelkie zakazy i nakazy związane z islamską tradycją …ale o tym zdaje się nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć …Muszą polubić „leżenie pokotem „na dywanikach w porach modłów-nie raz w tygodniu w kościele (trochę posiedzieć ,trochę postać i nieco poklęczeć ),lecz tam gdzie w danym momencie się znajdują..(obawiam się ,że nie spodobało by się to zwłaszcza „obcym”pracodawcom-tysiące spóźnionych do pracy z powodu sparaliżowanych „nalotem dywanikowym”ulic …Ze nie wspomnę o rygorystycznym poście w Ramadanie-już widzę reakcje restauratorów -konsumenci cały dzień „o wodzie” i tak przez cały Ramadan(nocą można ,bo ciemno- Mahomet śpi)…

 43. Przemek Wiąckowski napisał(a):

  Zdaje się, że zamiast jednego problemu chcą mieć dwa.

 44. Andrzej Chwastek napisał(a):

  No tak, marzą im się młodzi, wyposzczeni….Zarówno gejom jak i feministkom…

 45. kulpias napisał(a):

  Witki opadają… co za ciemna masa…

 46. MG napisał(a):

  A może wysłać ich na 3 miesięczny staż do ośrodka dla uchodźców nawet im za ten staż zapłacić. To zmieniło by trochę optykę i „zryło bańkę” .

 47. Pawelek Laskowski napisał(a):

  Debile won z Krainy zwanej Polska !!!

 48. Jaku Jakubowski napisał(a):

  Ale po co z nimi gadać?

 49. edison paki napisał(a):

  To wszystko jest sponsorowane , placa im za to zeby zorganizowac takie debilskie pochody a glupki ida , tylko nie zastanawiaja sie ,jakie to będzie miec konsekwencje w przyszlosci. Myslą ,że to jest zabawa.Wielki przywódca komunistyczny sławek bo…arz (prezes znp) nawoluje do takich burd, chce piąc sie na stołek dalej .. Jesli ma ochote to niech bierze ze trzech ciapatych i mieszkaja w jego domu razem , tylko jeden warunek ,ciapki maja zakaz opuszczania jego dzialki. Najpierw zruchaja mu żonę pożniej dzieci( bez względu na płeć) a na końcu z jego zasranej dupy zrobią parasol

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Astroturfing – wojna informacyjna

Polski Punkt Widzenia – dr. Łukasz Kister

Podatki. Jakie są ogólne cele i skutki opodatkowania?

Kto korzysta a kto traci? Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób!

Kto rządzi nauką i kulturą III RP?

Grzegorz Braun o „narzędziach” zarządzania kulturą

O niezależnym dziennikarstwie jako elemencie polityki

Rozmowa z Łukaszem Romańczukiem

Militarne bezpieczeństwo Polski

Rozmowy Niedokończone – Antoni Macierewicz