Mają dość „rasistów”. Wolą islamistów!

19 marca ulicami Warszawy przeszedł marsz skrajnej lewicy, której przedstawiciele domagają się otwarcia granic dla islamskich uchodźców.

Ich zdaniem Polska stała się szowinistycznym zaściankiem, który należy jak najszybciej przewietrzyć z rasizmu i ksenofobii, a panaceum są imigranci z Bliskiego Wschodu. Nikt z demonstrantów nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie, jak bronić się przed ewentualnymi terrorystami, którzy przybędą do Polski po otwarciu granic. Część z naszych rozmówców uznała, że problemu nie ma, a nawet jeśli jest to nie ma związku z kryzysem imigranckim. Pozostali twierdzili, że obronność i bezpieczeństwo leży w gestii władz państwa i to one powinny wziąć za nie odpowiedzialność.

Podobne

65 Thoughts to “Mają dość „rasistów”. Wolą islamistów!

 1. lyashk Sullin

  Paradoks – najmniej rozgarnięty – okazał najwięcej mądrości i przyznał się do prawdy. reszta – głowa pełna frazesów, bezczelność i głupota.

 2. Bolo

  Ręce opadają ! tylko potem niech nie płaczą

 3. kolo

  Niech ci ” madrzy co tak wielbia uchodźców islamskich ” zastanowia sie nie 100 razy a Milion zanim cos powiedzia. bo gadac to kazdy z nas moze duzo a robic gorzej skoro chca miec w polsce to co w Belgi,Paryżu itp i chca byc gwałcone(kobiety,dziewczynki) zabijane itp tego chcemy ?? ginac bo ktos ma nieokiełznane zapedy sexualne, bo wiara ich tak mówi zastanówcie sie nad tym

 4. Opinie. „Musimy zdać sobie wreszcie sprawę że kredki, marsze, rozdawania kwiatów, dodawanie na portalach społecznościowych filtrów z flagami, trzymanie się za rączki oraz wspólne przytulanie się i opłakiwanie ofiar może i jest trendy ale na pewno nie przerazi terrorystów na tyle, że będą gotowi ze strachu sami się wysadzać w powietrze.” Czytaj więcej na http://pressmania.pl/dla-dzisiejszej-europy-ratunek-jest-jeden-powrot-do-boga-na-kolanach-i-w-pokorze-innej-drogi-nie-ma/

 5. Za bety i do Afryki wypieprzyć razem z przybyszami

 6. Wiadomość sprzed roku tak w ogóle 🙂

 7. Hahaha ale ubaw .ci ludzie sami nie wiedza co tam robią na tym marszu Hahaha

 8. Czy jeśli tak bardzo wolą islamistów, nie byłoby rozsądniej by do nich się przenieśli? Zyskają podwójnie. Islamistów będą mięć na pęczki i jednocześnie znikną z ich oczu „rasiści”!

 9. Rafał

  naprawdę istnieją tacy naiwni ludzie ?

 10. W moje urodziny taka Gomora…

 11. Na szczęście większość naszego społeczeństwa ich nie chce. Szczęśliwie muszą to przyznać partie z prawa i lewa. Jeszcze fajniej że i sami imigranci muzułmańscy nie chcą do nas. Tak że wszystko jest na właściwej drodze i jacyś oszołomi z wypranymi mózgami nie powinni tu wiele znaczyć.

 12. Dziewczyno, przywdziej burkę i hajda do ISIS. Tam Cię nauczą prawa islamskiego i pokażą Ci gdzie Twoje miejsce w szeregu

 13. Lepszym i tańszym sposobem byłoby wysłanie tych bab do krajów orientu

 14. Naprawdę trudno to nawet komentować……….

 15. A gdzie mam się ukryć, jeśli mam dość idiotów? Istnieje jakiś azyl?

 16. gosia s

  Widac ze sa to ludzie uposledzeni..niezdolni do normalnego myslenia. W wiekszosci mozgi wyprane przez jaranie..przyklafd elikwentnej pani podobnej do kobry..

 17. Pepe

  Rafał wyjołeś mi z ust . Nie mogę uwierzyć że są ludzie tak naiwni, pozbawieni instynktu samozachowawczego! Może jakiś apel do nich OCKNIJCIE SIĘ !!!

 18. MOZE tak w celu lepszego ubogacenia umiescic na kilka dni w obozie dla uchodzcow ,,,,

 19. Niech się przejedzie do Niemiec cy do Francji jaką ją zgwałcą w kolejarza to szybko jej się odmieni… Albo niech się wybierze na sylwestra do Koln też szybko zdanie zmieni. Takch ludzi powinno sie publicznie chłostać za głupotę i próbę ściągania do Polski widma zagrożeń wojny hybrydowej.

 20. Stare to jest. Z poprzedniego roku. Szkoda, że prawicowe portale mają w zwyczaju podawanie przestarzałych informacji.

  1. szkoda, że w przeciągu roku nic się w tym klimacie nie zmieniło 🙁

 21. Pseudointeligentny belkot. Szczególnie Pani blondynka w okularach i kolorowej kurtce

 22. Spakowac i wyslac do krajow muzulmanskich….

 23. Jak się chcą ścierwa parzyć to do agencji wypyerdalać

 24. Zamiast mącić w kraju, mogliby od razu wnioskować o objęcie ich pod bezpośrednią kuratelą islamistów.

 25. To półmózgi. Sfrustrowani chca zniszczyc wszystko dookoła.

 26. To przez wszelkiej maści media „skrajni lewicowcy i inni skrajni” istnieją, budują sobie portfel przez nagłaśnianie tej szkodliwej grupy osób. To media powinno się piętnować, że robią wywiady jak to określił Pan Cejrowski z głupkami, przed którymi należy się bronić. Dają pożywkę szkodnikom, którzy odnajdują się w tym co robią, bo ich głos idzie w świat. Brawo.

  1. czy brak informacji o skrajnej głupocie powoduje że głupota przestanie istnieć? Czy informacja o głupkach nie powinna spowodować właściwej reakcji w mądrzejszej części społeczeństwa? Chyba to jest rolą informacji aby przekazywać stan rzeczy jakim ona faktycznie jest, prześwietlić i wskazać debili z należytym szacunkiem, unikając zachwalania i potępienia. Rolą mądrych ludzi jest natomiast odpowiednia reakcja i zduszenie głupoty w zarodku.

  2. Piotr Piskorski im mniej sie o czyms mowi, tym mniej to istnieje. Czesto tacy durnie, nie majac odbiorcow, zajmuja sie czyms innym. No bo gdyby nikt ich nie naglasnial, mogliby gadac tylko ze soba…

  3. Kasia Kolka tylko że ta konkretnie informacja poszła w prawą, nie w lewą stronę odbiorców, gdzie ziarno lewactwa nie obrodzi.

  4. Piotr Piskorski dzisiaj poszla w prawa, wczesniej lewacka propaganda rozdmuchala w swoich kregach. 😉

  5. Kasia Kolka media liberalne zawsze będą rozdmuchiwać fake-newsy, dlatego unikam jak ognia, czego wszystkim tego samego życzę

  6. Panie Piotrze słuchał Pan tych ludzi? Gdy zaczęła się wypowiadać Pani, która dostała butelką w głowę, jedyna konkluzja jaka mogła mi się nasunąć wysłuchawszy całości; odnosiła się do siły rzutu. Jeżeli sądzi Pan, że istotnym jest nagłaśnianie tego typu informacji to najwyraźniej ja się mylę.

 27. Czy w 4:33 to jest Kobra? Od 7 minuty poziom żenady przekracza masę krytyczną 😀

 28. Sid

  Pewnie te panie szukaja bolca z syrii 🙂

 29. Ja proponuje wysłać ich na próbę do obozu dla uchodżców lub arabii saudyjskiej niech wpierw się dowiedzą czego się domagają .

 30. jak można być tak ograniczonym,mają ptasie móżdżki zryte tvn-em.

 31. …czy to towarzystwo z psychiatryka? 🙁

 32. Kontemplyta

  Gdyby jeszcze pogotowie ratunkowe wracające z ochrony tej demonstracji nie uderzyło przy dobrym oświetleniu kobiety na „zebrze” na Nowym Świecie, tak że przejechała 3 metry brzuchem po asfalcie..to bym uwierzył, że lewactwo nie rzuca się na rozum.

 33. To nie jest brak wyobraźni ,to celowa ,wymierzona w Polskość i tradycjonalizm działalność …Liczą na to ,że Islamiści zrobią porządek z „katolami” i prawicowym „zaściankiem”. Jeżeli wolą meczety zamiast kościołów ,to muszą również polubić wszelkie zakazy i nakazy związane z islamską tradycją …ale o tym zdaje się nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć …Muszą polubić „leżenie pokotem „na dywanikach w porach modłów-nie raz w tygodniu w kościele (trochę posiedzieć ,trochę postać i nieco poklęczeć ),lecz tam gdzie w danym momencie się znajdują..(obawiam się ,że nie spodobało by się to zwłaszcza „obcym”pracodawcom-tysiące spóźnionych do pracy z powodu sparaliżowanych „nalotem dywanikowym”ulic …Ze nie wspomnę o rygorystycznym poście w Ramadanie-już widzę reakcje restauratorów -konsumenci cały dzień „o wodzie” i tak przez cały Ramadan(nocą można ,bo ciemno- Mahomet śpi)…

 34. Zdaje się, że zamiast jednego problemu chcą mieć dwa.

 35. No tak, marzą im się młodzi, wyposzczeni….Zarówno gejom jak i feministkom…

 36. kulpias

  Witki opadają… co za ciemna masa…

 37. MG

  A może wysłać ich na 3 miesięczny staż do ośrodka dla uchodźców nawet im za ten staż zapłacić. To zmieniło by trochę optykę i „zryło bańkę” .

 38. Debile won z Krainy zwanej Polska !!!

 39. edison paki

  To wszystko jest sponsorowane , placa im za to zeby zorganizowac takie debilskie pochody a glupki ida , tylko nie zastanawiaja sie ,jakie to będzie miec konsekwencje w przyszlosci. Myslą ,że to jest zabawa.Wielki przywódca komunistyczny sławek bo…arz (prezes znp) nawoluje do takich burd, chce piąc sie na stołek dalej .. Jesli ma ochote to niech bierze ze trzech ciapatych i mieszkaja w jego domu razem , tylko jeden warunek ,ciapki maja zakaz opuszczania jego dzialki. Najpierw zruchaja mu żonę pożniej dzieci( bez względu na płeć) a na końcu z jego zasranej dupy zrobią parasol

Dodaj komentarz