Majdan po polsku – próba obalenia rządu

17 grudnia 2016 | | Polityka | 19 komentarzy

Wyszukaj: KOD Nocna Zmiana protest sejm skandal

KOD protestuje pod Sejmem
 • Zostawiliście 19 wypowiedzi w temacie “Majdan po polsku – próba obalenia rządu

  1. Ania Kemalow Booth napisał(a):

   Ta Pani nawet nie mowi poprawnie po Polsku….” jedyna moja przewina”??

  2. Jakub Pee napisał(a):

   Sitwokracja czyli POPiS, Nowoczesna, PSL, SLD i reszta hałajstry = ANARCHIA !!!

  3. Leszek Mioduchowski napisał(a):

   Przeciętny, ‚normalny’ człowiek patrzy na świat przez ‚okno czasowe’ wyznaczone przez czas, w którym dojrzał psychicznie (wiek 25-30 lat) do czasu aktualnego. Jest to jakieś tam ‚okno czasowe’ 20, 30, 50 lat.. Procesy społeczne zawiadujące energią wielkich grup społecznych mogą mieć dużo większą inercję – niekiedy (jak w przypadku Polski) 300 lat, ale przeważnie nie mniej niż 80-100 lat. Oglądanie ich przez nasze okno czasowe zawsze będzie obarczone błędem, będziemy mieli fałszywy obraz świata….
   Rozpatrując obecną sytuację Polski należy punkt odniesienia ustawić w 1939 roku. Należy jasno sobie uświadomić, że dostając od Losu pozycję na drabinie wolnych narodów na 100 kondygnacji, we wrześniu 1939 roku, w wyniku błędów polskich elit, spadliśmy z wielkim hukiem na samo dno (zerowy poziom – a może nawet ‚wbiło’ nas niżej). Od tamtego czasu długo pozostawaliśmy na dnie, a potem – po 1956 i 1970 podnieśliśmy się o pół pietra. Po 1989 mieliśmy szansę pójść wyżej, ale przez ten cały czas do 1989 roku straciliśmy elity. Nie miał (ma) kto to obsłużyć technicznie. Oczywiście świat nie pozwala na próżnię i najbliższe zewnętrzne mocarstwa posadziły na stanowisku ekonoma wybrane miejscowe jednostki. Od 1989 roku realizowały one zadania wyznaczone przez ich rządy. Najpierw były to wpływy nowej Moskwy, potem Berlina, potem Brukseli/Berlina, a teraz Waszyngtonu. W porównaniu do Września 1939 roku podnieśliśmy się o 1-2 kondygnacje. Poziom funkcjonowania państwa Polskiego sprzed września jest tak niebotycznie daleko/wysoko, że wykracza to poza możliwości percepcyjne znacznej większości ludzi (nie tylko Polaków).
   Z tych powodów nawet obecną sytuację w Polsce jest prawie niemożliwe zobaczyć obiektywnie. Choć mamy doktorów, profesorów różnych ciekawych specjalności to jest to ZABAWA w naukę. Dalej nie mamy kadr do samodzielnego prowadzenia państwa. To co nas broni, to liczba ludności. Gdyby nas było 8-9 mln, już dawno bylibyśmy ‚zjedzeni’. Na tych 30-40 milionach już jedno wielkie mocarstwo nabawiło się solidnej niestrawności. Inne się boją tej liczny i wolą zaczekać, zasiewając procesy podziału – np. większość pieniędzy unijnych było lokowanych dotychczas na zachód od Wisły. Na wschód od tej rzeki zniszczono cały przemysł, prawie zapominając o drogach. Ten podział należy uzupełnić teraz o północne obszary Polski, tereny przed wojną należące do Niemiec. Tam się buduje drogi…
   Obecny rząd nie reprezentuje Berlina/Brukseli ani nowej Moskwy (choc nie wykluczone, że dalej mają realną tu władzę ludzie z WSI). Za to reprezentuje interesy USA i w ramach aktualnego ‚luzu’ stara się coś zrobić w interesie tego’nieszczęśliwego kraju’. Zobaczymy co z tego będzie. Też to nie jest żadna elita. Ale poprzednie władze (oprócz chwili rządu Olszewskiego i pierwszego PISu), to byli ekonomowie państw ościennych. W ogóle nie ma żadnego porównania do obecnej sytuacji. Warto jednak stale pamiętać o 100 kondygnacyjnej drabinie, z której spadliśmy we wrześniu 1939 roku, nawet nie przepracowując do dziś przyczyn. Ale to daleko wykracza poza okno percepcji jednostek homo sapiens….

  4. Skladanek Kuba napisał(a):

   Jak zwykle okaże się że sponsorem jest bandyta Soros

  5. Piotr Skrzypiński napisał(a):

   Paru smiesznych ludzi przeciw Narodowi Polskiemu a to heca

  6. Irek Kolodziejczyk napisał(a):

   Masoneria wybrała te dni by zakłòcić wielkie chrześcijańskie święta BN i NR

  7. Marzena Slod napisał(a):

   Stare Kiejkuty trzymają się mocno!

  8. Dorota Bie napisał(a):

   Przykro patrzeć że mamy tylu idiotów………………………………….a raczej WSIoków

  9. Tomasz Szeweluk napisał(a):

   Platformie, kodowi, ubecji i innym współpracownikom strach nie tylko zajrzał głęboko w oczy. Będą walczyć do upadłego by przywrócić stary układ, w którym to obywatele traktowani byli przedmiotowo a Polska jako dojna krowa.

  10. Longin Wegner napisał(a):

   Dostali „Befehl aus der Zentrale” !?? Kto wyciagnie krótka zapalke i awansuje na „ofiare kaczyzmu” !?? Jaka Tadla padnie i zostanie poniesiona na drzwiach od do WC Hotelu „Mariott” !??

  11. Daniel Nowy napisał(a):

   wiekszość bedzie się temu przyglądać Z BOKU..

  12. Andrzej Dominiak napisał(a):

   Policja powinna ogłosić że za 10 min tą ulicą przejeżdżać będzie kolumna czołgów. Kto nie zejdzie to niech siłuje się z 40 tonami stali.

  13. Jolanta Gudzevic napisał(a):

   Kolektywne opętanie. Na to tylko Ks. Natanek zaradzić może.
   On się zna na Pokemonach i innych teorach szatańskich.

  14. Maria Murawka napisał(a):

   mama nadzieje, ze rzad zajmie tymi puczystami z KK art128

  15. Gerrit Blaugrana napisał(a):

   … soros zainwestowal juz tyle kapuchy w kodziarzy , w wyborczá i w petru , ze napewno wymaga od nich wkoncu jakiegos dzialania .. za wszelka cene nie mozna dopuscic do tego , aby powrocil P.Owski Mordor ..

  16. Maciej Sobota napisał(a):

   Zdatni do Majdanu stare komuchy

  Dodaj komentarz

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Skąd wzięła się „afera smogowa”?

  Piotr Siergiej (Warszawa Bez Smogu) i Maciej Czapliński (Stowarzyszenie Miasto jest Nasze), którzy w rozmowie tłumaczyli, skąd wzięła się „afera smogowa”.

  Żydowska loża B’nai B’rith

  Marian Miszalski, dr Jan Przybył

  Inauguracja prezydentury Donalda J. Trumpa

  Mariusz Max Kolonko

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Piejko

  Publicyści komentują wydarzenia minionego tygodnia

  Z parlamentu europejskiego: 21.01.2017

  Beata Gosiewska

  Okiem Socjologa: Aktualna sytuacja polityczna w Polsce

  Krzysztof Prendecki

  ZDF PRZEPRASZA ZA POLSKIE OBOZY ŚMIERCI – a może niech w końcu zrobi to oficjalnie!

  Niemiecka publiczna telewizja ZDF ociąga się z opublikowaniem godnych, właściwych i zgodnych z sądowym wyrokiem przeprosin za „polskie obozy śmierci”. W związku z tym internauta postanowił ją wyręczyć i należycie przeprosić Pana Karola Tenderę

  Kim tak naprawdę jest Mateusz Kijowski?

  Marcin Wikło, dziennikarz tygodnika „W sieci” i portalu wpolityce.pl, który w rozmowie zastanawiał się nad przyszłością KOD-u i Mateusza Kijowskiego.

  Przeciwko określeniu „polskie obozy”

  mec. Lech Obara – Polski Punkt Widzenia

  Dlaczego PiS nie idzie drogą węgierską tylko drogą banksterską?

  Prof. Jerzy Robert Nowak – Dlaczego PiS szczeka a nie gryzie?

  Agenci na odgłos trąbki stają natychmiast w karnych szeregach!

  Stanisław Michalkiewicz o podstawowym polskim problemie politycznym

  O tym nie chcą słuchać. O tym wolą milczeć

  Cenzura? Efekt politycznej poprawności? Co kieruje tymi, którzy wolą odwracać głowę lub kneblować usta, aby prawda nie ujrzała światła dziennego? Jednym nie podobają się filozofowie o białym kolorze skóry, innych drażni „Marsz dla Życia”, lecz są i tacy, którym mocno nie w smak jest list biskupów z Kazachstanu w obronie moralności katolickiej

  Wybory personalne w Strasburgu

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski