Manewry Zapad 2017

15 września 2017 | | Rozmowy i wywiady | 1 komentarz

Wyszukaj: Antoni Macierewicz armia obronność wojsko wywiad

Antoni Macierewicz – Polski Punkt Widzenia
Zostawiliście jedną opinię w temacie “Manewry Zapad 2017

  1. Krzysztof Humieja napisał(a):

    Antoni Macierewicz zaskakuje.Dosłownie operuje tokiem myślenia naszych pozasystemowych geopolityków, dr Bartosiaka czy dr Sykulskiego. Bardzo to interesujące… „Rosja przedkłada wojnę informacyjną nad energetyczną,ma kłopoty z kompletowaniem armii i Rosjanie w rzeczywistych działaniach bojowych są bardzo, bardzo ostrożni i napadają tylko na ofiarę, która jest już obezwładniona, która nie jest w stanie się bronić” Gdzie podział się ton ciągłego straszenia Polski Rosją? Czyżby pan Antoni postawił na poznawcze opisywanie rzeczywistości?

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.


Wybory parlamentarne w Niemczech 2017 r.

Profesor Grzegorz Kucharczyk


O zagrożeniach dla naszej cywilizacji

Ksiądz dr Sławomir Abramowski, Miriam Shaded i Paweł Lisicki.


Teściowa Szefa Amber Gold zszokowana

Teściowa Szefa Amber Gold Marcina P., była zatrudniona w spółce jako osoba sprzątająca. Świadek odmawiała odpowiedzi na prawie każde pytanie członków komisji, uzasadniając to tym, że „nie chce zaszkodzić sobie ani bliskim jej osobom”.