Mec. Maria Szonert-Binienda (31.10.2014)

5 listopada 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: mec. Maria Szonert-Binienda Smoleńsk wywiad

Rozmowa


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Nic o fakcie,że samolot TU 154M był na stanie Wojska Polskiego i obowiązywała umowa wojskowa z FR.Przy takich warunkach klimatycznych i takim wyposażeniu lotniska powinno być ono zamknięte.
   Polska jest w strukturach NATO i UE i biorąc za podstawę historię handlowania wojną i pokojem po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ mamy do czynienia ze ZMOWĄ MILCZENIA SMOLEŃSK.Zmowę milczenia KATYŃ jako ZBRODNIĘ opisał Allen Paul.Jak będzie ze ZMOWĄ MILCZENIA SMOLEŃSK?!

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Pani Maria poruszyła problem antyROSYJSKOŚCI.Polskie motywacje mają swoje uzasadnienie w konsekwencjach związanych z rasizmem rosyjskim.Ten rasizm opisał Marian Zdziechowski w książce WPŁYWY ROSYJSKIE NA DUSZĘ POLSKĄ.W kwestii ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ ten rasizm nie przeszkadzał prezydentowi Rooseveltowi,który żył nadzieją dzielenia się wpływami na politykę globalną z Rosją bolszewicką.
   Jest problem opisania antyRosyjskości i jej natężenia w zależności od polityk historycznych różnych państw.W Polsce mało jest znany opis z punktu widzenia ekonomii politycznej globalizmu (jako GATT i globalny wolny handel,co okazało się być kolejną utopią) i antydolarowej koalicji rosyjsko-chińskiej w ramach trwającej wojny o pieniądz.
   Czy aby w tej globalnej konfrontacji również i dla Polski nie sprowadza się to do ceny związanej z obroną zadłużonego dolara?!Może to potwierdzić braterstwo broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego,prezydenta „Oszusta” z demokratami wojennymi opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.Za sprawą nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego realizowano ukryte cele.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »