MGŁA – pierwszy polski film o katastrofie smoleńskiej

5 stycznia 2011 | | Pozostałe.

Wyszukaj: film katastrofa lotnicza Smoleńsk zapowiedz

5 stycznia z Gazetą Polską

Pobierz cały film

Całość

Całość

lub


  • Dlaczego samolot leciał mocno pochylony w lewo?-co go ściągało? Skąd się wzięła Federalna Służba Bezpieczeństwa(FSB),jeszcze przed przybyciem straży pożarnej(zwykle to straż przybywa najszybciej),w tym miejscu,w takiej liczbie osób.Jeżeli lotnisko było by kontrolowane,to ludzie byli by rozstawieni,a nie czekali w jednym miejscu.Z tych filmów wynika, że najwcześniej na miejscu pojawił się nie znany rosjanin,który nagrał film gdy padają strzały i słychać syrenę pociągu(prawdo podobnie maszynista był jednym z naocznych świadków katastrofy,a widząc co się stało włączył syrenę i mocno alarmował).Jeżeli FSB chciała szybko zabezpieczyć miejsce katastrofy,to dla czego później to miejsce nie było wogóle zabezpieczone.Jeszcze jedno pytanie: Jeżeli samolot schodził w dół ściągany przez Jar(oficjalna hipoteza)to dla czego Nie schodził dziobem w dół ,lecz lewym skrzydłem w dół?

  • Dopisek do poprzedniego komentarza.Program komputerowy czasami połyka mi litery a nawet słowa i wstawia jakieś uśmiechnięte słoneczka,nie ma to nic wspólnego z moimi odniesieniami emocjonalnymi.

  • Po analizie filmu w którym padają strzały i słychać syrenę pociągu, udało mi się rozszyfrować słowa dziadka,który mówi do syna filmującego katastrofę.Dziadek mówi:Artiem(Artem-rosyjskie imię(sprawdziłem))uchadi wsje(uchodźmy,odchodźmy,chodźmy wszyscy)…dalej nie rozumiem co znaczy :Kuola,albo:Guola.

  • Nazywając rzeczy po imieniu w przypadku lądowania samolotu(każdego),próba lądowania jest wtedy gdy pilot widzi lotnisko,są trudne warunki i próbuje lądować.Natomiast gdy pilot nie widzi lotniska,może podjąć Próbę Podejścia do lądowania(tak jak było na lotnisku w Smoleńsku).Można też lądować we mgle awaryjnie nie wiedząc czy tam jest jakieś lotnisko,ale to już jest sytuacja skrajna(uda się,nie uda się).Naprawdę na ostatnim miejscu winił bym pilotów za błędy jakie mogli popełnić w tej trudnej sytuacji,bo to tak jak karać niewidomego za to że jest niewidomy.Wszyscy ludzie każdego dnia wychodząc z domu ,do pracy ,szkoły ,urzędu ,sklepu itd.nie mają pewności że do tego domu wrócą.Czy można powiedzieć:no to po co wychodził z domu jak widział że deszcz pada?,ślisko było to samochód wpadł w poślizg i go zabił.

  • To był ZAMACH,ale umiejętnie przeprowadzony,a teraz(po raporcie MAK)Rosjanie potraktowali Polaków jak okupantów:dlaczego zginęli?-bo po co tam pojechali?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz