Michalkiewicz o miłośnikach świadczeń socjalnych

23 września 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: komentarz socjalizm Stanisław Michalkiewicz

Darmocha nie jest opłacalna


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Też trzeba się zastanowić jakiemu z pchających się do Polski KAPITAŁÓW zależy na obniżeniu podatków?!
   Jak to jest,że Szwedzi,którzy doświadczają wysokich podatków,nie pchają się do Polski w przeciwieństwie do Żydów?!
   W swobodnym przepływie środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją narodowość.Natomiast aktualna ustawa zasadnicza jest korupcjogenna.To nie przez przypadek znaczący udział w jej kreowaniu brała nadreprezentacja mniejszości żydowskiej.

  • Jacek Irys

   Panie Michalkiewicz!
   Nie pamietam, kto tak powiedzial, ale jest to prawdziwe. ” Na pierwszej linni frontu gina prawdziwi bohaterowie, a pozniej wylaza szczury i krzycza,ZWYCIEZYLISMY!” Analizujac wspolczesna sytuacje na swiecie, gdzie obroncy swojej wolnosci, swoich praw do zycia, sa nazywani TERORYSTAMI, a prawdziwi terorysci nie sa znani wiekszosci! Polska! Ta nienawisc wpajana nam do Rosjan, nijak sie ma do wspolczesnego postepowania Ich w swietle walki z teroryzmem! Obawiam sie, na co wskazuja fakty, ze polskie szczury polityczne juz na tyle mocno wszczepili nienawisc do Rosji naszym bohaterom, ze moga rozpoczac przygotowania do wyslania Ich w boj. Czynia to z zadziwiajaca predkoscia! Polska, zamiast grac na dwoch frontach i miec z tego korzysc, celowo, niczym smierdziel w kiblu, ustami blaznow z PO prowokuje napieta sytuacje z Rosja! To skonczy sie zle dla Polski! Podobnie jak Powstanie Warszawskie, smierc gen. Sikorskiego, i rozpedzenie armii zachodniej na wszystkie strony swiata. Jedno jest pewne: SZCZURY JUZ ZAPEWNILI SOBIE MIEJSCE POZA POLSKA! Teraz nastal czas wciagnac POLSKICH WSPOLCZESNYCH BOHATEROW w wir jakiejs wojny, ktora przegramy z kretesem za przyczyna PO, a pozniej te same szczury wylaza ze swoich nor i beda chcialy dalej rzadzic,ale juz bez BOHATEROW POLSKICH, co znaczy, nie napotkaja na zaden opor. BADZMY BARDZIEJ ROZSADNI W OCENIANIU WSPOLCZESNEJ ROSJI, jak to robia Niemcy!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »