Miej oczy szeroko otwarte – przypadek WOŚP

11 stycznia 2015 | | Informacje.

Wyszukaj: analogia Jerzy Owsiak system wosp

Nie ufaj systemowi…


  • Paweł28

   To nie dzieci żyją dzięki Owsiakowi, ale Owsiak i jego żona żyją z instrumentalnego traktowania dzieci.

   http://kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

  • Bolo

   Ten, kto tak przedstawia Owsiaka, moze byc tylko zawistnym kretynem, sluzacym kosciolowi lub Kaczynskiemu, albo zadufanym w sobie idiota, ktoremu wydaje sie, ze jest taki genialny iz rozgryzie kazdy spisek. Znajdzie w tym kraju wielu zwolennikow, ale to wlasnie jest jedna z przyczyn, ze obojetnosc na los drugiego czlowieka w Polsce, ma tak wysokie notowania. Niestety, madralo, pomimo, ze jak mowisz ” panstwo ma obowiazek…..” to go nie wypelnia, i jak zachoruje twoje dziecko, to wtedy zrozumiesz, kolku wiejski, co to jest organizacja pomagajaca ludziom w potrzebie. Pewnie jestes dumny z siebie, ze odbierasz ludziom nadzieje, pozbawiasz pomocy, prawda? Patrzcie jaki jestem geniusz, jak blyszcze niby gwiazda na niebie glupoty. Polak- maly, rzeczywiscie! Gratulacje.

   • Paweł 28

    A wiesz może Bolo na ile ta rozdmuchana do granic możliwości zbiórka, bez brania pod uwage kosztów jakie ponosimy wszyscy z racji zabezpieczenia tej hucpy, wystarczy NFZ-owi na działalność w ochronie zdrowia? Na niewiele ponad 6 h w roku! To mniej więcej tyle ile media poświęcają w jednym dniu na relacje z propagandy WOŚP. Policz sobie i przestan się podniecać Owiakiem. Nie liczę już tego, że sprzęt taki trzeba utrzymać za nasze publiczne pieniądze i zatrudnić osoby do obsługi też za nasze publiczne pieniądze. Owsiak nic tutaj nie wnosi, więc nie szczekaj. A NFZ tak czy owak kasę ładuje w zdrowie. Ale o skali tego nie masz prawa wiedzieć bo jak się na co dzień żywisz propagandą owsianą to skutki widać powyżej.

  • Darek Wodarczyk

   polska jest panstwem socjalistycznym i takie fundacje to kpina . rozumiem w chile neo liberaliz ale w polsce.i nie chodzi o zawisc czy zazdrosc ale o zdrowy rozsadek

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia