Minister szuka pracy!

4 lipca 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: partia praca propaganda resort

Towarzysze! W związku z obcięciem sybwencji budżetowych Minister Prawdy w Rządzie Ludowym Niegasnącego Słońca Peru szuka pracy, która pozwoli mu w przyszłości (po latach utrwalania Demokracji) przejść na emeryturę, tak jak autorytety Polski Ludowej: Lech Wałęsa, gen. Wojciech Jaruzelski i inni zasłużeni.

Słowem, szuka pracy na pełny etat i na umowę o pracę. Ewentualnie (w ramach solidarności z młodymi, wykształconymi mieszkańcami wielkich ośrodków) na jakąś umowę śmieciową. Najlepiej na południu Polski Ludowej, gdzie wiele reakcyjnych wsi opiera się postępowi i stanowi bastion ciemnogrodu i wstecznictwa.

Podczas lat walk z reakcją i zacofaniem, Minister nabył frontowego doświadczenia, wyrabiając przy tym 300% normy – na przekór przeważającym siłom faszystowskim i wichrzycielskim mediom, które w skrytobójczych atakach starały się torpedować wszelkie postępowe starania Towarzysza Ministra.

W podległym mu resorcie Towarzysz Minister nie tylko kierował pracami swojego posterunku na froncie walki klasowej, ale również pracował jako spiker, monter komunikatów, operator foto-szopa i social-mediowy pankierownik. Efekty ponad dwóch lat walki o dobrobyt ludu pracującego miast i WSI widać na stronie: http://www.facebook.com/ministerstwoprawdy

Poza oczywistymi umiejętnościami Towarzysz Minister zna również liczne języki europejskie. Angielski na poziomie przekraczającym umiejętności językowe przeciętnego Towarzysza Posła do Parlamentu Eurosojuza, radziecki na poziomie „spasiba”, czeski na poziomie zrozumienia zwrotu „Pan Bilbo Pytlík z Dna pytle” a także inne narzecza używane w krajach ZSRE, których dla bezpieczeństwa Minister nie chce wymieniać.

W wolnych chwilach Towarzysz Minister pisze socrealistyczne wiersze ku czci Partii, poluje na bobry, fotografuje polskie autostrady i zgłębia dzieje utrwalania władzy ludowej w latach 1944-1956.

Towarzysz Minister gotów jest podjąć każdą pracę, która w myśl hasła „by żyło się lepiej wszystkim” sprawi, że będzie żyło się lepiej jemu samemu.


 • Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło