„Mowa nienawiści” – dowód w sprawie

11 grudnia 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Jacek Sobala ksiazka promocja Sławomir Kmiecik wywiad

„To nie był tajny plan. To była jawna strategia!!!” – rozmowa ze Sławomirem Kmiecikiem ,autorem książki „Przemysł pogardy”


  • Jan Padjasek

   Widzimy czym nas karmią ludzie z wierchówki wraz z NPW,wybrani przez nas przedstawiciele jakim jest sejm zdecydowanie odrzuca powołanie komisji niezależnej do wyjaśnienia tej zbrodni/po takiej decyzji mam prawo nazwać tą tragedię po imieniu/czy ta decyzja służy wyjaśnieniu czy ukryciu prawdy o wydarzeniach bardzo smutnych dla kraju i jego ob.Każdy logicznie myślący po takich zabiegach musi wiedzieć do czego to zmierza.Jednocześnie musi zadać sobie pytanie kogo dopuściliśmy do rządzenia tym krajem,przecież ci którzy dążą do wyjśnienia sprawy smoleńskiej okrzyknięci zostali sektą i zdrajcami,pytam jak nazwać tych którzy w sposób jawny pozostawili dowody rzeczowe w Rosji,nie wykonali sekcji zwłok w kraju,krążące w internecie zdjęcia z postrzałem głowy do dnia dzisiejszego nie dokonano ekshumacji osób podobnych lub nawet zyidentyfikowanych czy dlatego że są pewni takich działań i boją się całkowitej kompromitacji, czy mają zakaz dochodzenia do tej jedynej lecz prawdy?Następne pytanie które winno znależć odpowiedż to czy takie działanie łączy społeczeństwo czy dzieli?Dla mnie jest od dawna widoczne kto przyczynił się do podziału,ten który nagminnie kłamie a prawdę uznaje za zdradę.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia